Maluj Maľuj vodou zas a znova Lidová říkadla Ľudové riekanky

Maluj také Maľuj tiež pastelkami

CZE Česky OTTOVO NAKLADATELSTVÍ2020/09

Doplnk. tovar: Maluj Maľuj vodou zas a znova Lidová říkadla Ľudové riekanky - Maluj také Maľuj tiež pastelkami - 1. vydanie
Katalógové číslo: 396256 viac »
4,82

Vypredané
NEDOSTUPNÉ

Doplnk. tovar: Maluj Maľuj vodou zas a znova Lidová říkadla Ľudové riekanky

Maluj také Maľuj tiež pastelkami

Vaše dítě rádo maluje? Zapomeňte na klasické omalovánky! Ottovo nakladatelství přináší na trh sérii patera omalovánek MALUJ VODOU. Dítě obrázek jednoduše přetře vodou a on se mu krásně vybarví. Malovat vodou může zas a znova, do nekonečna. Jednotlivé obrázky jsou tematicky zaměřeny. Můžete si vybrat Svět zvířátek, Mám vodu rád, Co to děláš?, Říkanky se zvířátky nebo Bavíme se. Na druhé straně každé omalovánky najdete motiv pro klasické vybarvování pastelkami, říkanku k obrázku a hádanku. Tyto kouzelné omalovánky si vaše dítě určitě zamiluje. Uvítají je i rodiče, protože malý malíř nebo malířka nepotřebuje žádné vodové barvy, kterými by vše zašpinilo. Postačí jen obyčejná voda a štětec.Vaše dieťa rado maľuje? Zabudnite na klasické omaľovánky! Ottovo nakladateľstvo prináša na trh sériu piatich jedinečných omaľovánok MAĽUJ VODOU. Dieťa jednoducho obrázok pretrie vodou a krásne sa mu vyfarbí. Maľovať vodou môže zas a znovu, do nekonečna. Jednotlivé omaľovánky sú tematicky zamerané - Svet zvieratiek, Mám vodu rád, Čo to robíš?, Riekanky so zvieratkami a Zabávame sa. Na druhej strane omaľovánok nájdete motív na klasické maľovanie pastelkou, riekanky k obrázkom a rozličné hádanky. Čarovné omaľovánky si vaše dieťa určite zamiluje. Je to vítané aj pre rodičov, pretože dieťa nepotrebuje žiadne vodové farbičky, ktorými by všetko zašpinilo. Stačí len obyčajná voda a vyfarbí sa mu krásny obrázok.
Podrobnejšie info...

Tu je zoznam vlastností a atrbútov, ktoré sa nám podarilo zistiť. Ak chcete vedieť viac, kľudne nás kontaktujte.

Katalógové číslo
396256
Názov
Maluj Maľuj vodou zas a znova Lidová říkadla Ľudov
Podnázov
Maluj také Maľuj tiež pastelkami
EAN/ISBN
9788074518560
Forma
Neviazaná, bez prebalu, lesklá
Poznámka
1. vydanie
Druh tovaru
Doplnk. tovar
Rok vydania
2020/09
Rozsah
24
Rozmer
210×295 mm
Hmotnosť
0,17
Stav
Vypredané
Sadzba DPH
10%
Zľava
11%

Hodnotenia zákazníkov mohlo by Vás zaujímať

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Maluj Maľuj vodou zas a znova Lidová říkadla Ľudové riekanky zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.