Reštart

Ako čo najjednoduchšie vybudovať, viesť a zveľaďovať vlastný biznis

Jason Fried, David Hansson

AKTUELL2020/08 SVK Slovensky

Kniha: Reštart - Ako čo najjednoduchšie vybudovať, viesť a zveľaďovať vlastný biznis - 1. vydanie - Jason Fried, David Hansson
Katalógové číslo: 394662
Ušetríte až 1,81 € z bežnej ceny 14,90
A navyše získate 13 vernostných bodov
Kolekcia titulov: Všetko o startupoch

Všetko o startupoch

Máte zaujímavú myšlienku? Chcete začať podnikať? Čo je to vlastne startup?Definícií je veru niekoľko. Odpoveď určite náj… Zistiť viac...
13,09
Vyexpedujeme do 7 dní
Skladom u dodávateľa

Kniha: Reštart

Ako čo najjednoduchšie vybudovať, viesť a zveľaďovať vlastný biznis

Ako čo najjednoduchšie vybudovať, viesť a zveľaďovať vlastný biznis.

V manažérskych knihách sa dočítate väčšinou to isté: zostav si podnikateľský plán, sleduj konkurenciu, zháňaj investorov atď, atď, atď. Ak hľadáte takú príručku, potom túto knihu radšej odložte späť do police. Reštart vám ponúka lepší, rýchlejší a jednoduchší návod na úspech vo svete biznisu.

Dozviete sa, prečo vám plánovanie v skutočnosti škodí, prečo nepotrebujete investície zvonka a prečo by ste sa nemali starať o konkurenciu. Pravdou je, že musíte oveľa menej, než si myslíte. Nemusia sa z vás stať workoholici. Nemusíte prijímať davy nových zamestnancov. Nemusíte strácať čas papierovaním a poradami. Nemusíte mať ani kanceláriu. Všetko sú to iba výhovorky. Ak niečo naozaj musíte, tak prestať kecať a pustiť sa do práce. A v tejto knihe sa dozviete, ako na to.

Naučíte sa, ako zvýšiť produktivitu, aj ako o sebe dať vedieť a nevyjsť pritom na mizinu. Ponúkneme vám množstvo prekvapivých nápadov, ktoré vás budú inšpirovať a dodajú vám motiváciu.

Kniha Reštart je napísaná bezprostredným a vecným jazykom. Dokonale poslúži každému, kto už sníval o tom, že raz bude robiť sám na seba. Veľkopodnikatelia, malí živnostníci, ľudia zaseknutí v nenávidenej práci, obete ekonomického „zoštíhľovania“ alebo umelci, ktorým sa zunovalo žiť za almužnu. Títo všetci nájdu na stránkach tejto knihy neoceniteľné rady.

Úryvok z obsahu knihy ...
Podrobnejšie info
Katalógové číslo
394662
Názov
Reštart
Podnázov
Ako čo najjednoduchšie vybudovať, viesť a zveľaďov
EAN/ISBN
9788089873166
Forma
Brožovaná
Poznámka
1. vydanie
Autor
Jason Fried, David Hansson
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2020/08
Rozsah
264
Rozmer
140×210
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Vyexpedujeme do 7 dní
Sadzba DPH
10%
Zľava
12%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Reštart zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.