Audiokniha Moji milí Slováci

Július Satinský

SLOVART2020/08 SVK Slovensky

CD: Audiokniha Moji milí Slováci - Július Satinský
Katalógové číslo: 393221

Nedostupné
NEDOSTUPNÉ

CD: Audiokniha Moji milí Slováci

Moji milí Slováci, to je fejtónová zbierka Júliusa Satinského. Ide o úprimné listy autora vlastnému národu napísané tesne po nežnej revolúcii. Píše sa v nich o nástrahách pre Slovákov, ktoré by mohli byť po tridsiatich rokoch demokracie už dávno prekonané. Listy by tak mohli slúžiť ako historický prameň, vtipná spomienka na divoký začiatok 90. rokov 20. storočia. Niektoré listy sú však mrazivo aktuálne aj dnes.

Milý Július Satinský, ctiteľ kompozičného šachu! Dovoľ, aby som Ti chrstol pravdu do očí. Urazil si nás. Nás, čo si ctíme niečo úplne iné ako Ty. Napríklad si ctíme radostné ničnerobenie, nadšené nechodenie po slovenských a svetových horách, lúkach, riekach aj potokoch, ako aj hrdé neutápanie sa v slovenských a svetových myšlienkach. Ty si ctiteľ kompozičného šachu, ale my Ti dáme mat. Ako by nás jedna MAT mala. Lebo nás je oveľa viac, ako si myslíš.

Číta: Juraj Kemka Dĺžka: 6 hodín a 14 minút

Úryvok z obsahu knihy ...
Podrobnejšie info
Katalógové číslo
393221
Názov
Audiokniha Moji milí Slováci
EAN/ISBN
5060374031395
Forma
CD
Autor
Július Satinský
Druh tovaru
CD
Rok vydania
2020/08
Rozmer
140 x 125 mm
Stav
Nedostupné
Sadzba DPH
20%
Zľava
0%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Audiokniha Moji milí Slováci zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.