Venuša zo zátoky - CD mp3

Dominik Dán

Publixing2020/06 SVK Slovensky

CD: Venuša zo zátoky - CD mp3 - Dominik Dán
Katalógové číslo: 392050
Ušetríte až 1,14 € z bežnej ceny 13,95
A navyše získate 12 vernostných bodov
Séria kníh: Dánovky do ucha
Dánovky do ucha
Titul je zaradený v tejto sérii
12,81
Vyexpedujeme do 7 dní
Skladom u dodávateľa

CD: Venuša zo zátoky - CD mp3

Pohodovú prázdninovú atmosféru leta v roku 2009 naruší hrôzostrašný nález dievčenského tela bez hlavy a rúk. Torzo pláva v ramene rieky neďaleko lodenice, mladí športovci zažijú na tréningu ozajstný šok. O dva dni sa na opačnom konci mesta v zátoke rieky nájde odseknutá hlava. Prípad sa začne nepríjemne a hlavne nepredvídateľne zamotávať. Extrémne horúce leto komplikuje vyšetrovanie nielen milovníkom snehu a dažďa, akým je detektív Richard Krauz, ale aj odolnejším kolegom.

Do života oddelenia vrážd v Našom Meste zasiahnu okrem rozsekaného dievčaťa aj iné tragické udalosti. Prvý raz od založenia samostatného oddelenia špecializujúceho sa na najzávažnejšie trestné činy zažijeme tragédiu priamo v radoch detektívov. Od tohto pamätného leta v roku 2009 vraždárska partia už nikdy nebude kompletná, ale úľavy im žiadny nadriadený funkcionár nepovolí. Realita býva občas krutá, so stratami sa ráta na každom vojnovom poli, no boj treba doviesť do úspešného konca, nech sa osud vzpína, ako chce.

Úryvok z obsahu knihy ...
Podrobnejšie info
Katalógové číslo
392050
Názov
Venuša zo zátoky - CD mp3
EAN/ISBN
5060374031227
Forma
CD
Autor
Dominik Dán
Druh tovaru
CD
Rok vydania
2020/06
Rozmer
140×120
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Vyexpedujeme do 7 dní
Sadzba DPH
20%
Zľava
8%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Venuša zo zátoky - CD mp3 zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.