Ďalší na rade - Karen M. McManus Kniha | kníhkupectvo Literama.sk

Ďalší na rade

Karen M. McManusIKAR • 2020/08SK slovensky

Kniha : Ďalší na rade - 1. vydanie
Kúpiť
10,56
Simon je mŕtvy, no niekto pokračuje v jeho hre...
Katalógové číslo: 387706
Ušetríte až 2,34 € z bežnej ceny 12,90
A navyše získate 10 vernostných bodov
Vyexpedujeme do 7 dní
Skladom u dodávateľa:
Séria kníh: Jeden z nás klame
Jeden z nás klame
Titul je zaradený v tejto sérii

Kniha: Ďalší na rade

Odkedy sa Štvorka z Bayview očistila od podozrenia zo Simonovej vraždy, objavilo sa viacero pokusov o oživenie jeho povestného Klebetníka. Nikto však nevedel zneužívať citlivé informácie tak ako on. Až doteraz.

Simon je mŕtvy, no ktosi odhodlane pokračuje v jeho odkaze. A prichádza s úplne novými pravidlami. Tentoraz nejde o aplikáciu, ale o hru PRAVDA ALEBO ODVAHA. Neznáma osoba vyzýva vybraných študentov zo strednej, aby sa rozhodli pre jednu z možností. Ak si zvolia pravdu, vyzradí o nich chúlostivú klebetu. Ak si vyberú odvahu, čaká ich náročná úloha. Iná možnosť neexistuje. Hráči o sebe nerozhodujú.

Prvá na rade je Phoebe. Kto sa rozhodne nehrať, volí si pravdu. Tá o Phoebe nie je pekná. Ďalšou v hľadáčiku je Maeve. Žiaľ, mala byť múdrejšia. Vždy si treba vybrať odvahu. Pozvanie príde aj Knoxovi, ďalšiemu z partie, no vtedy sa už hra škaredo zvrtne.

Z anglického originálu One of Us Is Next (Delacorte Press, an imprint of Random House Children’s Book, a division of Penguin Random House LLC, New York 2020) preložila Adriana Sýkorčinová.

Úryvok z obsahu knihy

Jajajaj, prvý hráč neodpovedal. Za to bude pykať.

Phoebe Lawtonová, sklamala si ma. Kazíš zábavu.

Teraz prezradím jedno z tvojich tajomstiev, ako v Klebetníku.

Doparoma! Takže sa to asi ozaj deje. Aké zlé to však môže byť? Simon o Phoebe nenapísal ani slovo, lebo nebolo o čom. Phoebe bola ako otvorená kniha – chodila s chlapcami, no nepodvádzala ich ani nepreberala iným dievčatám. Patrila medzi ľudí, čo s ľahkosťou zapadnú, akoby pre ňu neplatili neviditeľné hranice ako pre väčšinu z nás. Bol som presvedčený, že o Phoebe sa nedá povedať nič, čo by sme už nevedeli.

Sivé bodky na displeji sa pohybovali, no písmená sa neobjavovali. Anonymný pisateľ budoval napätie – nemal by som mu na to skočiť, no i tak sa mi zrýchlil tep. Trochu som sa za to na seba hneval a už-už som telefón odložil na stôl, keď sa konečne objavil text.

Podrobnejšie informácie

Katalógové číslo
387706
Názov
Ďalší na rade
EAN/ISBN
9788055173429
Forma
Viazaná
Poznámka
1. vydanie
Autor
Karen M. McManus
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2020/08
Rozsah
352
Rozmer
200×125×26 mm
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Vyexpedujeme do 7 dní
Sadzba DPH
10%
Zľava
18%

Hodnotenia zákazníkov

Odmeníme Ťa! Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!

Tvoje hodnotenie:
Odoslať

Najnovšie hodnotenia a recenzie čitateľov

Ďalší na rade zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.