Ďalší na rade Pravda alebo odvaha? Ani jedno sa vám nebude páčiť. - Karen M. McManus Kniha | kníhkupectvo Literama.sk

Ďalší na rade

Pravda alebo odvaha? Ani jedno sa vám nebude páčiť.

Karen M. McManusIKAR • 2020/08SK slovensky

Kniha : Ďalší na rade - Pravda alebo odvaha? Ani jedno sa vám nebude páčiť. - 1. vydanie
Kúpiť
10,56
Simon je mŕtvy, no niekto pokračuje v jeho hre...
Katalógové číslo: 387706
Ušetríte až 2,34 € z bežnej ceny 12,90
A navyše získate 10 vernostných bodov
Vyexpedujeme do 7 dní
Skladom u dodávateľa:
Séria kníh: Jeden z nás klame
Jeden z nás klame
Titul je zaradený v tejto sérii

Kniha: Ďalší na rade

Pravda alebo odvaha? Ani jedno sa vám nebude páčiť.

Odkedy sa Štvorka z Bayview očistila od podozrenia zo Simonovej vraždy, objavilo sa viacero pokusov o oživenie jeho povestného Klebetníka. Nikto však nevedel zneužívať citlivé informácie tak ako on. Až doteraz.

Simon je mŕtvy, no ktosi odhodlane pokračuje v jeho odkaze. A prichádza s úplne novými pravidlami. Tentoraz nejde o aplikáciu, ale o hru PRAVDA ALEBO ODVAHA. Neznáma osoba vyzýva vybraných študentov zo strednej, aby sa rozhodli pre jednu z možností. Ak si zvolia pravdu, vyzradí o nich chúlostivú klebetu. Ak si vyberú odvahu, čaká ich náročná úloha. Iná možnosť neexistuje. Hráči o sebe nerozhodujú.

Prvá na rade je Phoebe. Kto sa rozhodne nehrať, volí si pravdu. Tá o Phoebe nie je pekná. Ďalšou v hľadáčiku je Maeve. Žiaľ, mala byť múdrejšia. Vždy si treba vybrať odvahu. Pozvanie príde aj Knoxovi, ďalšiemu z partie, no vtedy sa už hra škaredo zvrtne.

Z anglického originálu One of Us Is Next (Delacorte Press, an imprint of Random House Children’s Book, a division of Penguin Random House LLC, New York 2020) preložila Adriana Sýkorčinová.

Úryvok z obsahu knihy

Jajajaj, prvý hráč neodpovedal. Za to bude pykať.

Phoebe Lawtonová, sklamala si ma. Kazíš zábavu.

Teraz prezradím jedno z tvojich tajomstiev, ako v Klebetníku.

Doparoma! Takže sa to asi ozaj deje. Aké zlé to však môže byť? Simon o Phoebe nenapísal ani slovo, lebo nebolo o čom. Phoebe bola ako otvorená kniha – chodila s chlapcami, no nepodvádzala ich ani nepreberala iným dievčatám. Patrila medzi ľudí, čo s ľahkosťou zapadnú, akoby pre ňu neplatili neviditeľné hranice ako pre väčšinu z nás. Bol som presvedčený, že o Phoebe sa nedá povedať nič, čo by sme už nevedeli.

Sivé bodky na displeji sa pohybovali, no písmená sa neobjavovali. Anonymný pisateľ budoval napätie – nemal by som mu na to skočiť, no i tak sa mi zrýchlil tep. Trochu som sa za to na seba hneval a už-už som telefón odložil na stôl, keď sa konečne objavil text.

Podrobnejšie informácie

Katalógové číslo
387706
Názov
Ďalší na rade
Podnázov
Pravda alebo odvaha? Ani jedno sa vám nebude páčiť
EAN/ISBN
9788055173429
Forma
Viazaná
Poznámka
1. vydanie
Autor
Karen M. McManus
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2020/08
Rozsah
352
Rozmer
200×125×26 mm
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Vyexpedujeme do 7 dní
Sadzba DPH
10%
Zľava
18%

Hodnotenia zákazníkov

Odmeníme Ťa! Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!

Hodnotenie 4.0 z 5

5  
0.0%
 (0)
4  
100.0%
 (1)
3  
0.0%
 (0)
2  
0.0%
 (0)
1  
0.0%
 (0)
Tvoje hodnotenie:
Odoslať

Najnovšie hodnotenia a recenzie čitateľov

Dominik 11.09.2020 22:22:47

Ďalšia kniha Karen McManusovej sa drží latky, ktorú autorka nastavila v predošlých románoch. Opäť ide o kvalitné čítanie, nenáročné na pochopenie, ktoré vám spríjemní blížiace sa jesenné večery. Ak preto obľubujete knihy zo stredoškolského prostredia či mystiku hry Pravda alebo odvaha, určite by ste románu mali dať šancu. Ja výber tejto knihy rozhodne neľutujem. Román sa vyznačuje precíznou výstavbou deja a postáv, budovaním akcie a v neposlednom rade nečakaným rozuzlením. Netreba zabudnúť ani na minimum hluchých miest.