Nevidený - Mari Jungstedt Kniha | kníhkupectvo Literama.sk

Nevidený

Mari JungstedtSLOVART • 2020/06SK slovensky

Kniha : Nevidený
Kúpiť
11,70
Katalógové číslo: 386432
Ušetríte až 2,25 € z bežnej ceny 13,95
A navyše získate 11 vernostných bodov
Vyexpedujeme do 7 dní
Skladom u dodávateľa:
Séria kníh: Anders Knutas a Karin Jacobssonová
Anders Knutas a Karin Jacobssonová
Titul je zaradený v tejto sérii

Kniha: Nevidený

Gotlandské skoré leto je v najkrajšom rozpuku, blížia sa prázdniny a turistická sezóna.

Helena a Per usporiadajú vo svojom letnom domčeku každoročný večierok, ktorý sa však končí žiarlivou hádkou. Helena sa neskôr vyberie na prechádzku a ráno ju nájdu na pláži zavraždenú.

Krátko nato sa nájde mŕtvola druhej mladej ženy. Medzi obyvateľmi ostrova a prichádzajúcimi letnými hosťami sa šíri panika. Polícia vo Visby chce chytiť páchateľa ešte pred turistickou sezónou a prv ako vrah znova udrie.

Nevidený je prvá časť úspešnej série švédskej autorky Mari Jungstedtovej o komisárovi Andersovi Knutasovi a Karin Jacobssonovej, ktorí v gotlandskej idyle vyšetrujú záhadné vraždy.

Podrobnejšie informácie

Katalógové číslo
386432
Názov
Nevidený
EAN/ISBN
9788055642444
Forma
Tvrdá, s prebalom
Autor
Mari Jungstedt
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2020/06
Edícia
MW
Rozsah
344
Rozmer
130 x 210 mm
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Vyexpedujeme do 7 dní
Sadzba DPH
10%
Zľava
16%

Hodnotenia zákazníkov

Odmeníme Ťa! Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!

Hodnotenie 4.0 z 5

5  
0.0%
 (0)
4  
100.0%
 (1)
3  
0.0%
 (0)
2  
0.0%
 (0)
1  
0.0%
 (0)
Tvoje hodnotenie:
Odoslať

Najnovšie hodnotenia a recenzie čitateľov

kniznicaJB 15.07.2020 08:47:10

Helen s Perom sa vybrali zo Štokholmu na ostrov Gotland. Helen odtiaľ pochádzala a vlastnila víkendový dom. Stretli sa tu aj s pár priateľmi a spravili si večierok, ktorý skončil žiarlivostnou scénou Pera, ktorý Helen aj udrel. Ráno sa Helen so svojim verným psom vybrala na pláž utriediť si myšlienky. Nad morom a plážou visela hustá hmla. Už sa vracala späť, keď zistila, že pes nie je pri nej. Vybrala sa ho hľadať, kričala jeho meno a zrazu ju prenikol pocit, že v tej hmle niekto pri nej blízko stojí. Po obede sa na prechádzku vybral aj starší pán. Práve on našiel najskôr odťatú labku psa a potom aj jeho mŕtvolu. A neďaleko neho aj mŕtvolu mladej, nahej ženy, ktorá mala v ústach napchaté nohavičky. Tu začína príbeh vyšetrovania vraždy, ktorú vedie Anders Knutas. Samozrejme ako prvé padne podozrenie na Pera a keď sa nájde aj vražedná zbraň – sekera s jeho odtlačkami, veria že páchateľa majú. Ale pribudne ďalšia mŕtvola... Zaujímavý príbeh, celkom dobre napísaný. Odporúčam prečítať.