Strach - audiokniha

Jozef Karika

SVK Slovensky Publixing Ltd.2019/12

audiokniha: Strach - audiokniha - 1. vydanie - Jozef Karika
Katalógové číslo: 380470 viac »
A navyše získate 11 vernostných bodov
11,42
Vyexpedujeme do 7 dní
U dodávateľa

audiokniha: Strach - audiokniha

Audiokniha - Mysteriózny triler plný hrôzy a strachu...

Jozef Karika, autor mysterióznej Trhliny alebo mafiánskej trilógie Čierna hra: Vláda mafie, Čierny rok: Vojna mafie a Čierny kruh: Koniec mafie v hrôzostrašnom príbehu s nadprirodzenými prvkami prináša aj citlivé rozprávanie o tom, ako naše životy ovplyvňuje detstvo a všetko, čo sme ako deti zažili.

Vyhorený tridsiatnik sa po rokoch vracia do prímestskej štvrte na úpätí hory ukrývajúcej mrazivé tajomstvo – vo výnimočne studených zimách sa tam strácajú deti. Spolu s bývalou láskou a kamarátmi musí čeliť nielen zlomyseľnej sile, ale aj tieňom vlastnej minulosti. Všetky pády a sklamania, ktoré dovtedy zažil, sú ničím oproti peklu striehnucemu na miestach, kde vyrastal.

„Pri písaní mi nešlo iba o dynamický príbeh – chcel som čitateľom naservírovať aj poriadnu dávku strachu. Pokiaľ som po dopísaní kapitoly sám nespal pri zapnutom svetle, nebol som spokojný. Naopak, keď sa mi podarilo samého seba poriadne vydesiť, bral som to ako známku úspechu...“ – Jozef Karika

O autorovi: Jozef Karika je slovenský experimentálny spisovateľ a publicista. Vyrastal v Ružomberku, vyštudoval históriu a filozofiu na Univerzite Mateja Bela v Banskej Bystrici. Pracoval ako historik-kurátor v Liptovskom múzeu v Ružomberku a ako redaktor ružomberskej regionálnej televízie. Pôsobil na Mestskom úrade v Ružomberku vo funkciách hovorcu a vedúceho oddelenia cestovného ruchu a marketingu. Autor, ktorý bol investigatívny žurnalista, nešetrí napätím a akčnými scénami. Pracoval aj ako redaktor v televízii. Je držiteľom Ceny Literárneho fondu za publicistiku a niekolkých ďalších novinárskych i literárnych ocenní. Za román V tieni mafie získal Zlatú knihu vydavateľstva Ikar za rok 2011.

Zvukový majster: Patrik Pačes

Postprodukcia a mastering: Peter Gábor

Grafika: Viera Fabianová

Grafická úprava: Slávka Kršková

Redakcia: Ivan Sabo a Michal Kočí

Produkcia: Publixing Ltd.

Podrobnejšie info...

Tu je zoznam vlastností a atrbútov, ktoré sa nám podarilo zistiť. Ak chcete vedieť viac, kľudne nás kontaktujte.

Katalógové číslo
380470
Názov
Strach - audiokniha
EAN/ISBN
5060374030756
Forma
CD
Poznámka
1. vydanie
Autor
Jozef Karika
Druh tovaru
audiokniha
Rok vydania
2019/12
Rozmer
140×125×8 mm
Hmotnosť
0,07
Stav
U dodávateľa
Dostupnosť
Vyexpedujeme do 7 dní
Sadzba DPH
20%
Zľava
12%

Hodnotenia zákazníkov mohlo by Vás zaujímať

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Strach - audiokniha zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.