Tajomstvo - The Secret

Rhonda Byrne

IKAR2020/01 SVK Slovensky

Kniha: Tajomstvo - The Secret - 3. vydanie - Rhonda Byrne
Katalógové číslo: 378445
Ušetríte až 1,77 € z bežnej ceny 15,90
A navyše získate 14 vernostných bodov
Séria kníh: Tajomstvo - The Secret
Tajomstvo - The Secret
Titul je zaradený v tejto sérii
14,13
Vyexpedujeme do 7 dní
Skladom u dodávateľa

Kniha: Tajomstvo - The Secret

Fragmenty Veľkého tajomstva sa po stáročia vynárali v ústnej tradícii, v literatúre a v náboženských či filozofických dielach. Po prvý raz sa všetky zlomky Tajomstva spojili v neuveriteľnom odhalení, ktoré zmení život toho, kto ho zažije na vlastnej koži. V tejto knihe sa naučíte, ako Tajomstvo používať v každej oblasti života – nech sú to peniaze, zdravie, vzťahy či šťastie – a v každej interakcii so svetom. Začnete rozumieť sile, ktorá sa vo vás skrýva, a tento objav vnesie do vášho života radosť. Tajomstvo obsahuje múdrosť dnešných učiteľov, mužov a žien, ktorí ho použili pri budovaní zdravia, bohatstva a šťastia. Kniha prináša ich pôsobivé príbehy o tom, ako im poznanie Tajomstva pomohlo zbaviť sa chorôb, získať bohatstvo, prekonať prekážky a dosiahnuť veci, ktoré by mnohí považovali za nemožné. Vo svojich rukách držíte Veľké tajomstvo… Prahli po ňom mnohí. Po stáročia ho podávali ďalej, ukrývali, strácali, kradli a kupovali za obrovské sumy peňazí. Dávnym Tajomstvom sa dali viesť mnohé významné osobnosti našich dejín: Platón, Galileo, Beethoven, Edison, Carnegie, Einstein... a vynálezcovia, teológovia, vedci a slávni myslitelia. Teraz je Tajomstvo odhalené celému svetu. „Ako sa budete prehrýzať knihou a oboznamovať s Tajomstvom, dozviete sa, ako sa môžete stať, čím len chcete a dostať či robiť všetko, po čom zatúžite. Dozviete sa, kto naozaj ste. A zistíte, aká veľkoleposť vás v živote čaká.“ Úryvok z predslovu O filmovej verzii pod názvom The Secret (Tajomstvo) sa dozviete viac na webovej stránke www.thesecret.tv.
Úryvok z obsahu knihy ...
Podrobnejšie info
Katalógové číslo
378445
Názov
Tajomstvo - The Secret
EAN/ISBN
9788055172644
Forma
Viazaná
Poznámka
3. vydanie
Autor
Rhonda Byrne
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2020/01
Edícia
Ajna
Rozsah
216
Rozmer
178×140×18 mm
Hmotnosť
0,48
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Vyexpedujeme do 7 dní
Sadzba DPH
10%
Zľava
11%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Tajomstvo - The Secret zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.