Kniha Kat Čoho sa najviac bojíte? Chris Carter | kníhkupectvo Literama.sk

Kat

Čoho sa najviac bojíte?

Chris CarterAKTUELL • 2019/11SK slovensky

Kniha : Kat - Čoho sa najviac bojíte? - 1. vydanie
Kúpiť
13,18
Detektív Robert Hunter na stope sadistického vraha, ktorý dokáže čítať myšlienky svojich obetí
Katalógové číslo: 376981
Ušetríte až 2,72 € z bežnej ceny 15,90
A navyše získate 13 vernostných bodov
Vyexpedujeme do 7 dní
Skladom u dodávateľa:
Séria kníh: Robert Hunter
Robert Hunter
Titul je zaradený v tejto sérii

Kniha: Kat

Čoho sa najviac bojíte?

V losangeleskom kostole leží pred oltárom zakrvavené bezhlavé telo kňaza. Je starostlivo naaranžované, nohy má vystreté, ruky prekrížené na hrudi, ale najhroznejší pohľad je na hlavu psa, ktorú má vrazenú do krku.

Detektív Robert Hunter sa sprvu domnieva, že ide o rituálnu vraždu. Ale keď sa objavia ďalšie telá, zmení názor. Všetky obete prišli o život spôsobom, ktorý priamo súvisel s tým, čoho sa najviac báli. Ich nočné mory sa stali skutočnosťou. Ale odkiaľ sa o nich vrah dozvedel? A existuje medzi týmito zjavne náhodnými obeťami nejaká spojitosť?

Hunter sa ocitá na stope nepolapiteľného sadistického vraha, ktorý zrejme dokáže čítať myšlienky svojich obetí. Niekoho, kto dokáže vytušiť, z čoho majú jeho obete najväčší strach. Niekoho, kto sa v ceste za svojím zvráteným cieľom nezastaví pred ničím.

Chris Carter (nar. 1956) je americký spisovateľ talianskeho pôvodu narodený v Brazílii. Vyštudoval psychológiu so zameraním na kriminálne správanie na Michiganskej univerzite. Ako člen tímu kriminálnych psychológov michiganského štátneho zastupiteľstva vypočúval a skúmal správanie mnohých zločincov vrátane sériových a viacnásobných vrahov odsúdených na doživotie. Začiatkom 90. rokov sa usadil v Los Angeles, kde hral na gitare v rôznych rockových skupinách. Po desiatich rokoch opustil hudobnú branžu a stal sa spisovateľom na plný úväzok. V súčasnosti žije v Londýne. Dosiaľ napísal desať kriminálnych príbehov s detektívom Robertom Hunterom. Kat je jeho druhý román.

Podrobnejšie informácie

Katalógové číslo
376981
Názov
Kat
Podnázov
Čoho sa najviac bojíte?
EAN/ISBN
9788089873081
Forma
Viazaná
Poznámka
1. vydanie
Autor
Chris Carter
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2019/11
Rozsah
432
Rozmer
145×227 mm
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Vyexpedujeme do 7 dní
Sadzba DPH
10%
Zľava
17%

Hodnotenia zákazníkov

Odmeníme Ťa! Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!

Hodnotenie 4.0 z 5

5  
0.0%
 (0)
4  
100.0%
 (1)
3  
0.0%
 (0)
2  
0.0%
 (0)
1  
0.0%
 (0)
Tvoje hodnotenie:
Odoslať

Najnovšie hodnotenia a recenzie čitateľov

kniznicaJB 13.04.2020 13:24:53

Celkom zaujímavý krimi triler. Musí sa uznať, že spisovateľovi, čo sa týka spôsobov zavraždenia obetí, fantázia naozaj nechýbala. Usmrtené boli spôsobmi, z ktorých za života mali najväčší strach, trvalo to dlho a bolo to kruté a bolestivé. Detektív Hunter a jeho kolega Garcia musia nájsť sadistického masového vraha, lebo obetí v meste pribúda. Dobre napísané, akčné, rýchle.