Rekviem pre anjela

Michaela Ella HajdukováMOTÝĽ2019/09 SVK slovensky

Kniha: Rekviem pre anjela - 1. vydanie - Michaela Ella Hajduková
9,02
Vyexpedujeme do 7 dní
Skladom u dodávateľa
Horúci erotickomysteriózny príbeh o moci vášne i lásky
Katalógové číslo: 373554
Ušetríte až 2,88 € z bežnej ceny 11,90
A navyše získate 9 vernostných bodov
Séria kníh: Rekviem pre anjela
Rekviem pre anjela
Titul je zaradený v tejto sérii

Kniha: Rekviem pre anjela

Arienne Rossettiová, známa speváčka, mala byť pre violončelového mága Niccola Lombardiho iba ďalším menom v jeho dlhom zozname žien, ktoré mu podľahli. Ani jeho nočný podnik Podsvetie a niekoľko Tajomstiev lady Styx jej tak nezamotajú hlavu ako práve samotný Niccolo.

Tajomný, príťažlivý muž vytvára pre ňu snové zmyselné ilúzie, v ktorých ju pokúša a zvádza, no ona mu v nich uniká. Jeho rukám a očiam však nedokáže odolávať. A tak ju Niccolo postupne čoraz viac vťahuje do svojho vábivého sveta, kde vládne túžba a kde láska nemá miesto. Až doteraz.

Kto sa však napokon spáli viac? Inkubus či ľudská žena?

Ponorte sa do vášnivého príbehu, ktorý sa odohráva v slnečnom súčasnom i barokovom Taliansku, ale aj vo svete, kde zastal čas a kde sa bytosti naplno oddávajú pôžitkom.

Mámivý a veľkolepý svet inkubov a sukúb je plný krásy, bohatstva, mladosti a splnených snov... ale aj jedu, temnoty a čistej žiadostivosti, ktorá dokáže zabíjať.

„... Pripúšťam, najprv si vzbudila len moju zvedavosť, lebo si bola zrazu... taká iná. Nepoddajná. Keď si si vtedy poranila členok a spala u mňa, vycítil som, že si stále panna, a to ma načas zastavilo. Dôvod som si bol schopný priznať až teraz.“ „A prezradíš mi ho?“ naliehala som, keď sa odmlčal a díval sa kamsi mimo mňa. Ešte stále som ležala na jeho hrudi. „Chceš dlhšiu či kratšiu verziu?“ „Skús kratšiu.“ „Je možné, že by som ťa zabil.“

Podrobnejšie informácie

Katalógové číslo
373554
Názov
Rekviem pre anjela
EAN/ISBN
9788081641909
Forma
Viazaná
Poznámka
1. vydanie
Autor
Michaela Ella Hajduková
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2019/09
Rozsah
415
Rozmer
135×205 mm
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Vyexpedujeme do 7 dní
Sadzba DPH
10%
Zľava
24%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Rekviem pre anjela zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.