Léčivé odpuštění

Nejúčinnější lék na jakoukoliv nemoc

Luule ViilmaEugenika2019/09 SVK slovensky

Kniha: Léčivé odpuštění - Nejúčinnější lék na jakoukoliv nemoc - 1. vydanie - Luule Viilma
9,39

Zaisťujeme, dostupnosť od 14.4.2022 (Oups!, už to malo byť, vydanie bude posunuté)
NEDOSTUPNÉ
Katalógové číslo: 370598

Kniha: Léčivé odpuštění

Nejúčinnější lék na jakoukoliv nemoc

Luule Viilma objasňuje, ako si človek môže pomôcť cez prijatie a odpustenie. Svojím učením a myšlienkami vám i vaším príbuzným a blízkym pomôže k tomu, aby ste boli všetci zdraví, šťastní a úspešní. Snažíme sa vyzerať tak, ako sa od nás chce; a cítiť sa tak, ako sa to predpokladá. Bojíme sa nebyť rovnakí ako ostatní. Nechceme pôsobiť neočekávaným dojmom. Bojíme sa vyzerať horšie ako druhí. Preto sa snažíme vyzerať šťastní, úspešní a zdraví, v skutočnosti však takí často nie sme. Vzbudzujeme len určitý vonkajší dojem a vnútorne sa touto pretvárkou a nesúladom ničíme. Prvým krokom ku zdraviu a šťastiu je preto čestný prístup k sebe samému. Človek nebude slobodný, kým bude hľadať a nachádzať vinníkov mimo seba. Aby sme dokázali odpúšťať, musíme poznať sami seba. Ten, kto popiera prítomnosť negatívneho v sebe alebo vo svojich blízkych, ide cestou bolesti. Kto sa naučí vážiť si svoje city a chápať ich zmysel, naučí sa myslieť s láskou.

Podrobnejšie informácie

Katalógové číslo
370598
Názov
Léčivé odpuštění
Podnázov
Nejúčinnější lék na jakoukoliv nemoc
EAN/ISBN
9788081006005
Forma
Brožovaná
Poznámka
1. vydanie
Autor
Luule Viilma
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2019/09
Rozsah
224
Rozmer
130x200
Hmotnosť
0,25
Stav
Zaisťujeme
Sadzba DPH
10%
Zľava
5%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Léčivé odpuštění zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.