Návraty Arpáda Račka

Ján Čomaj

PERFEKT2007 SVK Slovensky

Kniha: Návraty Arpáda Račka - Ján Čomaj
Katalógové číslo: 37039

Nedostupné
NEDOSTUPNÉ

Kniha: Návraty Arpáda Račka

Do edície Memoáre prináša Ján Čomaj ďalšiu príťažlivú knihu - životopisnú kompozíciu o jednom z najvýznamnejších súčasných slovenských sochároch Arpádovi Račkovi. Autor sleduje životné osudy sochára od detských liet, prežitých medzi slovenskými osídlencami v Maďarsku, cez pražské štúdiá, až po jeho zrelé roky, taktne nazrie do súkromia, a čo je zvlášť zaujímavé, sleduje aj osudy jeho sôch. Dovedna vytvára pútavý až dramatický obraz jedného života, v ktorom skutočnosť, že ide o významného umelca je akýmsi bonusom príbehu. Čomaj knihu napísal vo forme sochárovho rozprávania. To vytvára ovzdušie intimity, čaro privátneho posedenia čitateľa so sochárom Račkom. Rozprávanie obohacuje sedemdesiat fotografií autorovho života a jeho diel.
Úryvok z obsahu knihy ...
Podrobnejšie info
Katalógové číslo
37039
Názov
Návraty Arpáda Račka
EAN/ISBN
9788080463847
Autor
Ján Čomaj
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2007
Edícia
Memoáre
Rozsah
152
Rozmer
168×245×20
Hmotnosť
0,58
Stav
Nedostupné
Zľava
0%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Návraty Arpáda Račka zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.