Bábkové divadlo

Vrah je bližšie, než sa zdá

M. W. Craven

SVK Slovensky IKAR2019/06

Kniha: Bábkové divadlo - Vrah je bližšie, než sa zdá - 1. vydanie - M. W. Craven
Katalógové číslo: 359306 viac »
Ušetríte až 1,55 € z bežnej ceny 13,90
A navyše získate 12 vernostných bodov
Kolekcia titulov: Hurá! Leto! Dovolenka! - Muži

Hurá! Leto! Dovolenka! - Muži

Letnú dovolenku si chce každý poriadne užiť! Nezáleží, či ju budete tráviť pri mori na pláži, alebo doma, hoci aj pod st… Zistiť viac...
12,35
Vyexpedujeme do 7 dní
U dodávateľa

Kniha: Bábkové divadlo

Vrah je bližšie, než sa zdá

Na severozápade Anglicka vyčíňa sériový vrah. Svoje obete upaľuje v prehistorických kamenných kruhoch a nezanecháva po sebe žiadne stopy. Polícia je bezradná. Médiá mu hovoria Spaľovač.

Do vyšetrovania sa zapojí suspendovaný detektív Washington Poe. Ten by najradšej nemal s prípadom nič spoločné, ale keď sa na hrudníku tretej obete objaví jeho meno, nemá na výber. Spolu s geniálnou, no spoločensky neohrabanou analytičkou Tilly Bradshawovou vytvoria čudný pár, ale odhalia stopy, pre iných neviditeľné.

Úskočný vrah má plán a z neznámeho dôvodu doň patrí aj Poe. S narastajúcim počtom obetí sa Poe ponára do prípadu viac, ako je preňho prípustné. Čoskoro zistí, že existujú aj oveľa horšie veci než zhorieť zaživa.

Z anglického originálu The Puppet Show (Contable, London 2018) preložil Peter Tkačenko.

Podrobnejšie info...

Tu je zoznam vlastností a atrbútov, ktoré sa nám podarilo zistiť. Ak chcete vedieť viac, kľudne nás kontaktujte.

Katalógové číslo
359306
Názov
Bábkové divadlo
Podnázov
Vrah je bližšie, než sa zdá
EAN/ISBN
9788055167046
Forma
Viazaná
Poznámka
1. vydanie
Autor
M. W. Craven
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2019/06
Rozsah
368
Rozmer
200×125×30 mm
Stav
U dodávateľa
Dostupnosť
Vyexpedujeme do 7 dní
Sadzba DPH
10%
Zľava
11%

Hodnotenia zákazníkov mohlo by Vás zaujímať

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
5.0 z 5.0
5
100.0%
(1)
4
0%
(0)
3
0%
(0)
2
0%
(0)
1
0%
(0)
Tvoje hodnotenie:
Odoslať

Valéria 5 z 5
14.06.2021 10:28:01

Kniha ma vtiahla od prvých strán. Veď koho by nezaujali spálené telá s vyrezanými genitáliami? Potrebovala som vedieť čo sa bude diať. Počas celej knihy som si užívala spravodlivú šéfku, hlavnú vyšetrovateľku Stephanie Flynnovú, zásadového, suspendovaného Washingtona Poa a svojskú hlavičku Tilly Bradshawovú. Táto trojka bola pre mňa ťahúňom príbehu. Všetky tri postavy boli perfektné, úplne si sadli a ich spolupráca bola síce so škrípaním,ale plodná. Musím sa priznať že pár zvratov som odhadla ,no Craven píše veľmi dobre. Krátke kapitoly vás rýchlo posúvajú v deji a vôbec nemáte pocit, že by ste sa nudili. Vždy sa niečo deje-vyskytne sa nový a nový prípad,nová vražda a hľadajú sa vodítka, súvislosti v prípade medzi obeťami. Poe nezaháľa a neraz vyšetruje na vlastnú päsť čím si vyslúži nejeden konflikt. Pri väčšine kníh spriadam rôzne teórie, niekedy až konšpiračné,ale pri tejto knihe som si užívala dej a všetky vodítka. Nechala som sa autorom viesť až na záver