Transformácia a premeny politických systémov v krajinách Vyšehradskej skupiny

Martin Švikruha

Iris SK2019 SVK Slovensky

Kniha: Transformácia a premeny politických systémov v krajinách Vyšehradskej skupiny - Martin Švikruha
Katalógové číslo: 354264
Ušetríte až 1,88 € z bežnej ceny 16,90
A navyše získate 15 vernostných bodov
15,02
Vyexpedujeme do 7 dní
Skladom u dodávateľa

Kniha: Transformácia a premeny politických systémov v krajinách Vyšehradskej skupiny

Predkladaná vysokoškolská učebnica vychádza z požiadaviek na nadobudnutie základného prehľadu a súvislostí, ktoré politické systémy a verejná správa v krajinách patriacich do stredoeurópskeho geopriestoru vyžadujú. V tomto kontexte radíme do tejto skupiny Slovenskú republiku, Českú republiku, Maďarsko a Poľskú republiku, krajiny, ktoré predstavujú jedinečný príklad úspešnej medzinárodnej spolupráce už viac ako štvrťstoročie v zoskupení označovanom ako Vyšehradská skupina (označovaná aj ako Vyšehradská štvorka alebo V4). V tomto období, kedy Európska únia prechádza skúškou stability, nadobúda práve toto stredoeurópske zoskupenie na význame, keďže zohráva kľúčovú úlohu pri obnove myšlienok spoločnej Európy, ako príklad súdržnej reprezentácie tohto regiónu v EÚ. Autori: PhDr. Jakub Bardovič, PhD. PhDr. Richard Brix, PhD. Mgr. et Mgr. Ondřej Filipec, Ph.D. Mgr. Michal Garaj, PhD. doc. PhDr. Peter Horváth, PhD. Mgr. Katarína Kukoľová PhDr. Ján Machyniak, PhD. PhDr. Matúš Meluš, PhD. PhDr. Dalibor Mikuš, PhD. JUDr. Bystrík Šramel, PhD. PhDr. Martin Švikruha, PhD. (ed.)
Úryvok z obsahu knihy ...
Podrobnejšie info
Katalógové číslo
354264
Názov
Transformácia a premeny politických systémov v kra
EAN/ISBN
9788082000316
Forma
Brožovaná
Autor
Martin Švikruha
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2019
Rozsah
264
Rozmer
170×240
Hmotnosť
0,46
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Vyexpedujeme do 7 dní
Sadzba DPH
10%
Zľava
11%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Transformácia a premeny politických systémov v krajinách Vyšehradskej skupiny zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.