Vtáky v parkoch a záhradách

Viac ako 130 fotografií

Klub čitateľov2019/03 SVK slovensky

Kniha: Vtáky v parkoch a záhradách - Viac ako 130 fotografií
7,95
Vyexpedujeme do 7 dní
Skladom u dodávateľa
Katalógové číslo: 353886
Ušetríte až 6,04 € z bežnej ceny 13,99
A navyše získate 7 vernostných bodov

Kniha: Vtáky v parkoch a záhradách

Viac ako 130 fotografií

Kde žijú ľudia, žijú aj vtáky. A z tohto súžitia majú obe strany úžitok. Vtáky môžu využiť budovy, záhrady či parky na hniezdenie a v zime od ľudí dostávajú potravu. Ľudia sa zas môžu tešiť z milej vtáčej spoločnosti. Vtáky nás oblažujú svojím spevom a častokrát v nemom údive žasneme nad nádhernými farbami a vzormi ich šiat z peria. Navyše vnášajú do civilizácie kúsok prírody, čím robia mestský život pestrejším.

Táto kniha obsahuje viac než 130 nádherných fotografií, ktoré vám dokážu, že nemusíte ísť do trópov alebo inej exotickej destinácie aby ste uvideli krásne a pozoruhodné vtáky. S takými, ktoré vás prekvapia svojím mimoriadnym vzhľadom, spevom alebo zaujímavými zvyklosťami sa totiž môžete stretnúť doslova za rohom.

V krátkych textoch, ktoré sprevádzajú fotografie, sa dozviete o spôsobe života, zvykoch a správaní viac než 50 druhov vtákov. Spoznáte prostredie, v ktorom žijú, hniezdia a vychovávajú svoje mláďatá, ale tiež čím sa živia alebo kde trávia zimu. Kniha nie je len pastvou pre oči, ale aj cenným zdrojom informácií pre každého, kto sa zaujíma o vtáčích obyvateľov európskych záhrad, parkov a miest.

Podrobnejšie informácie

Katalógové číslo
353886
Názov
Vtáky v parkoch a záhradách
Podnázov
Viac ako 130 fotografií
EAN/ISBN
9788025511169
Forma
Tvrdá, bez prebalu, lesklá
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2019/03
Rozsah
156
Rozmer
230×230 mm
Hmotnosť
0,82
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Vyexpedujeme do 7 dní
Sadzba DPH
10%
Zľava
43%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Vtáky v parkoch a záhradách zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.