BIM Building Information Modeling

Tomáš Funtík

EUROSTAV, s.r.o.2018 SVK Slovensky

Kniha: BIM Building Information Modeling - Tomáš Funtík
Katalógové číslo: 351252
Ušetríte až 2,82 € z bežnej ceny 35,00
A navyše získate 32 vernostných bodov
32,18
Vyexpedujeme do 7 dní
Skladom u dodávateľa

Kniha: BIM Building Information Modeling

Publikácia slúži ako podklad pre ďalší rozvoj problematiky informačného modelovania stavieb. Je v nej komplexne spracovaná téma informačného modelovania stavieb označovaná najmä skratkou BIM (z anglického Building Information Modeling). Publikácia sa zameriava na vyjasnenie základných aspektov informačného modelovania stavieb naprieč všetkými fázami životného cyklu stavby. Poskytuje komplexné informácie o jednotlivých etapách projektu od koncepcie až po správu budov (FM) s využitím jednotlivých softvérových riešení na podporu procesu a napomáha objasniť nové úlohy a činnosti, ktoré BIM prináša. OBSAH Úvod do problematiky BIM Teória informačného modelovania stavieb Čo je BIM CAD vs. BIM Ďalšie dimenzie BIM Obsah BIM modelu Požiadavky na BIM projekt Úroveň informácií LOD (Level of Detail) Otvorená dátová výmena - interoperabilita Štandard IFC (Industry Foundation Classes) Definícia modelového zobrazenia MVD Formát BCF (BIM Collaboration Format) CDE (Common Data Environment) Objektové knižnice ako podpora projektovania TZB Využitie BIM pri návrhu komplexných tvarov Detekcia kolízií Koordinácia projektu BIM z pohľadu účastníkov projektu Úloha BIM manažéra a BIM koordinátora BIM z pohľadu zhotoviteľa BIM a bezpečnosť a ochrana zdravia pri práci BIM v developerských projektoch BIM z pohľadu geodeta BIM a Facility management BIM pri obnove a záchrane kultúrneho dedičstva BIM vo verejných zákazkách
Úryvok z obsahu knihy ...
Podrobnejšie info
Katalógové číslo
351252
Názov
BIM Building Information Modeling
EAN/ISBN
9788089228560
Forma
Brožovaná
Autor
Tomáš Funtík
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2018
Rozsah
210
Rozmer
180×230
Hmotnosť
0,56
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Vyexpedujeme do 7 dní
Sadzba DPH
10%
Zľava
8%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
BIM Building Information Modeling zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.