Ako oslobodit potenciál vášho dieťaťa od 3-6 rokov

Praktická príručka aktivít inšpirovaná metódou Montessori

Daniela Valente

Citadella2018 SVK Slovensky

Kniha: Ako oslobodit potenciál vášho dieťaťa od 3-6 rokov - Praktická príručka aktivít inšpirovaná metódou Montessori - Daniela Valente
Katalógové číslo: 350977
Ušetríte až 1,50 € z bežnej ceny 13,50
A navyše získate 12 vernostných bodov
12,00
Vyexpedujeme do 7 dní
Skladom u dodávateľa

Kniha: Ako oslobodit potenciál vášho dieťaťa od 3-6 rokov

Praktická príručka aktivít inšpirovaná metódou Montessori

Vďaka rešpektovaniu slobody a osobností iných ľudí sa v Montessori rodine vytvára kruh lásky a dôvery, v ktorej každý dáva a berie pri neustálom osobnom raste. Láska a dôvera sú piliermi Montessori rodiny, ktorá podporuje rast detí vedúci k vlastnej samostatnosti. V období troch až šiestich rokov sa zvyšuje zvedavosť dieťaťa, ktoré musí byť podporované vzdelávacími aktivitami a účasťou na praktickom živote. Je potrebné zvyšovať aj vzdelávacie výzvy, ktorým budeme čeliť v budúcnosti počas procesu osobnostného rastu. Motto Montessori pedagogiky Nauč ma to urobiť samostatne sa stáva vzdelávacou naliehavosťou, ktorá, ak je rodičmi dobre podporovaná, položí základy pokojnej rodiny a osobného rastu dieťaťa. Naučiť sa konať samostatne je prvým krokom smerom k sebavedomiu, čo by chcel pre svoje dieťa každý rodič. Ide o učenie, ktoré vychádza z hier, z každodenných aktivít, ktoré sú v knihe podrobne opísané. Aktivity, ktoré môžu rodičia navrhnúť svojim deťom a tým ich pripraviť na praktický život, učenie, ktoré bude nasledovať v škole a na rozvoj intelektuálnych a emočných schopností. Knihu odporúčam tým, ktorí hľadajú spôsob, ako pomôcť svojmu dieťaťu rozvinúť jeho potenciál a vytvoriť základy vzťahu vzájomného rešpektu. Daniela Valente sa narodila v roku 1979 v Bergame a aktuálne žije so svojím partnerom a ich synom medzi Klostersom (Švajčiarsko) a Mníchovom. Je konateľkou medzinárodnej hitech spoločnosti, hovorí štyrmi jazykmi a žila už v rôznych krajinách Európy. Filozofia Montessori sa stala súčasťou jej života s príchodom dieťaťa, o ktoré sa chcela starať na plný úväzok, a preto si urobila prestávku vo svojej profesionálnej kariére. Z jej skúseností Montessosi mamičky sa zrodila prvá kniha Ako oslobodiť potenciál vášho dieťaťa Praktická príručka aktivít inšpirovaná metódou Montessori pre deti od narodenia do troch rokov, ktorá sa stretla s veľkým úspechom v Taliansku a bola tiež preložená do angličtiny. Jej záujem o metódu Montessori a túžba pomôcť rozšíriť ju v talianskych rodinách sa zhmotnili na webovej stránke www.montessori4you.it, ktorú založila práve Daniela Valente.
Úryvok z obsahu knihy ...
Podrobnejšie info
Katalógové číslo
350977
Názov
Ako oslobodit potenciál vášho dieťaťa od 3-6 rokov
Podnázov
Praktická príručka aktivít inšpirovaná metódou Mon
EAN/ISBN
9788081821202
Forma
Brožovaná
Autor
Daniela Valente
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2018
Rozsah
220
Rozmer
175×235
Hmotnosť
0,57
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Vyexpedujeme do 7 dní
Sadzba DPH
10%
Zľava
11%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Ako oslobodit potenciál vášho dieťaťa od 3-6 rokov zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.