Cenotvorba v stavebníctve - súčasné trendy a vízie

Súčasné trendy a vízie

Peter Mesároš

Eurostav2018/11 SVK Slovensky

Kniha: Cenotvorba v stavebníctve - súčasné trendy a vízie - Súčasné trendy a vízie - Peter Mesároš
Katalógové číslo: 350585
41,38

Vypredané
NEDOSTUPNÉ

Kniha: Cenotvorba v stavebníctve - súčasné trendy a vízie

Súčasné trendy a vízie

Publikácia prináša stručný a základný pohľad na prístupy využívané pri tvorbe cien stavebnej produkcie na Slovensku. Predstavuje spôsoby tvorby cien a druhy cien uplatňované v praxi a tiež poskytuje prehľad klasifikačných systémov a cenových podkladov pre oceňovanie v stavebníctve. Ďalej sa zameriava na problematiku plánovania a riadenia nákladov stavebných projektov od využitia základných nástrojov na plánovanie rozpočtových nákladov až po modely riadenia nákladov a controllingu nákladov v stavebných podnikoch. Publikácia sa venuje aj postupom spracovania cenových ponúk a rozpočtov s využitím špecializovaných softvérových aplikácií a tiež sa zaoberá novými výzvami v oblasti rozpočtovania a oceňovania stavebnej produkcie, ktoré so sebou prináša problematika BIM. V závere uvádza výsledky prieskumu zameraného na využívanie informačných technológií pri oceňovaní a riadení nákladov v stavebných podnikoch na Slovensku.
Úryvok z obsahu knihy ...
Podrobnejšie info
Katalógové číslo
350585
Názov
Cenotvorba v stavebníctve - súčasné trendy a vízie
Podnázov
Súčasné trendy a vízie
EAN/ISBN
9788089228577
Forma
Viazaná
Autor
Peter Mesároš
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2018/11
Rozsah
172
Rozmer
210x297
Hmotnosť
0,65
Stav
Vypredané
Sadzba DPH
10%
Zľava
8%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Cenotvorba v stavebníctve - súčasné trendy a vízie zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.