Kniha Leonardo da Vinci Walter Isaacson | kníhkupectvo Literama.sk

Leonardo da Vinci

Walter IsaacsonEastone • 2018/11SK slovensky

Kniha : Leonardo da Vinci
Kúpiť
23,37
Katalógové číslo: 347872
Ušetríte až 6,62 € z bežnej ceny 29,99
A navyše získate 23 vernostných bodov
Vyexpedujeme do 5 dní
Skladom u dodávateľa:

Kniha: Leonardo da Vinci

Nová, vzrušujúca biografia plná odhalených tajomstiev najkreatívnejšieho génia v dejinách ľudstva od autora ocenených životopisných bestsellerov Steve Jobs a Einstein.

Nemanželské dieťa, ľavák, píšuci zrkadlovo sprava doľava, ťažko udržiavajúci pozornosť, ale pritom s nesmierne zvedavou mysľou, pragmatik s príležitostne kacírskymi názormi, ktorého osobné presvedčenie viedlo k vegetariánstvu, ale nebránilo mu pracovať pre jedného z najbrutálnejších mužov tej doby a zároveň vytvoriť také umelecké skvosty, akými sú Posledná večera a Mona Líza… aj taký bol génius Leonardo da Vinci.

Prečítať si túto veľkolepú biografiu Leonarda da Vinci je ako vydať sa na výpravu do života a tvorby jednej z najvýnimočnejších ľudských bytostí, aké kedy žili, s tým najpútavejším a najerudovanejším sprievodcom, akého si len možno predstaviť.

Walter Isaacson je nielen pravý učenec, ale zároveň aj strhujúci autor. Stránky tejto knihy ukrývajú nesmierne bohatstvo poznatkov.

Podrobnejšie informácie

Katalógové číslo
347872
Názov
Leonardo da Vinci
EAN/ISBN
9788081093326
Forma
Tvrdá, s prebalom, lesklá
Autor
Walter Isaacson
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2018/11
Rozsah
608
Rozmer
155×225 mm
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Vyexpedujeme do 5 dní
Sadzba DPH
10%
Zľava
22%

Hodnotenia zákazníkov

Odmeníme Ťa! Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!

Tvoje hodnotenie:
Odoslať

Najnovšie hodnotenia a recenzie čitateľov

Leonardo da Vinci zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.