Dedičný hriech + Motivačný zápisník

Andrea Coddington

IKAR2018/10 SVK Slovensky

Kniha: Dedičný hriech + Motivačný zápisník - 1. vydanie - Andrea Coddington
Katalógové číslo: 346321

Nedostupné
NEDOSTUPNÉ

Kniha: Dedičný hriech + Motivačný zápisník

Dorota Jasná, mladá žena z Bratislavy, stretne svoju osudovú lásku na potulkách Talianskom. Matej je úplne iný ako chlapci, ktorých poznala dovtedy, ich láska je okamžitá a intenzívna. Vzťah, do ktorého sa hlavní hrdinovia vrhnú bez hlavy a rezervy, odhaľuje komplikované väzby medzi Dorotou a jej rozvedenou mamou, direktívnou, ale láskavou babkou či navonok sebavedomou sestrou Simonou. Neočakávané tehotenstvo sa mladý pár rozhodne prerušiť, čo je skratka k ich rýchlemu sobášu a ešte rýchlejšiemu rozvodu.

Dorota však skutočnú lásku zo srdca nedostane, hoci sa všemožne snaží. Kúsok Mateja si tajne ukradne na doživotie. Synom Jakubom sa otvorí Pandorina skrinka tajomstiev a priznaní, ktoré všetko zmenia. Niektoré hriechy sú totiž dedičné, pykajú za ne celé generácie...

Úryvok z obsahu knihy ...
Podrobnejšie info
Katalógové číslo
346321
Názov
Dedičný hriech + Motivačný zápisník
EAN/ISBN
9788055165011-K
Forma
Viazaná
Poznámka
1. vydanie
Autor
Andrea Coddington
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2018/10
Rozsah
248
Rozmer
200×125×25 mm
Hmotnosť
0,30
Stav
Nedostupné
Sadzba DPH
10%
Zľava
0%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať

Ľubica
11.10.2018 10:13:37

Všetky knihy, ktoré som si objednala som už prečítala a bola som nadmieru spokojná aj s knihami aj s dodávkou. Verím, že aj ďalšie knihy budú výborné.