Ako získavať odporúčania bez strachu a blokov

Peter Stankovský

Enribook2018/10 SVK Slovensky

Kniha: Ako získavať odporúčania bez strachu a blokov - 1. vydanie - Peter Stankovský
Katalógové číslo: 345609
7,72

Vypredané
NEDOSTUPNÉ

Kniha: Ako získavať odporúčania bez strachu a blokov

Pracujete vo finančnom biznise? Nebaví vás už strácať čas vyhľadávaním a presviedčaním klientov, aby sa s vami stretli? Už nechcete hypnotizovať telefón a dúfať, že vám niekto zavolá sám od seba? Ak áno, potom je táto kniha určená práve vám. Dozviete sa v nej: - čo konkrétne urobiť, aby ste začali získavať kvalitné odporúčania, - jednoduché techniky, ktoré vám na 100% pomôžu, aby vás klienti odporúčali ďalej, - 6 závažných chýb, ktoré na stretnutí robí mnoho poradcov a výrazne si tak znižujú svoju šancu na získanie odporúčaní, - a ďalšie zaujímavé, praxou overené stratégie a taktiky, okamžite aplikovateľné v praxi. Autor Peter Stankovský už niekoľko rokov pôsobí ako tréner obchodných a manažérskych zručností a pomáha finančným poradcom dosahovať nadpriemerné výsledky v predaji. Učte sa od úspešných a sami sa staňte úspešnými!
Úryvok z obsahu knihy ...
Podrobnejšie info
Katalógové číslo
345609
Názov
Ako získavať odporúčania bez strachu a blokov
EAN/ISBN
9788089948086
Forma
Brožovaná
Poznámka
1. vydanie
Autor
Peter Stankovský
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2018/10
Rozsah
136
Rozmer
185×113×10 mm
Hmotnosť
0,11
Stav
Vypredané
Sadzba DPH
10%
Zľava
13%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Ako získavať odporúčania bez strachu a blokov zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.