Vitajte v KĽDR! Ako ukradnúť nosorožca a dobehúť vietnamskú mafiu

Marek Boško

IKAR2018/10 SVK Slovensky

Kniha: Vitajte v KĽDR! Ako ukradnúť nosorožca a dobehúť vietnamskú mafiu - 1. vydanie - Marek Boško
Katalógové číslo: 339389
Ušetríte až 1,11 € z bežnej ceny 9,90
A navyše získate 8 vernostných bodov
Kolekcia titulov: Knihy spisovateľov z Horného ponitria

Knihy spisovateľov z Horného ponitria

Ak radi siahnete po knihe autora zo svojho regiónu, alebo ste len zvedaví na spisovateľov zo svojho okolia, prinášame Vá… Zistiť viac...
8,79
Vyexpedujeme do 7 dní
Skladom u dodávateľa

Kniha: Vitajte v KĽDR! Ako ukradnúť nosorožca a dobehúť vietnamskú mafiu

Španielska zoo, vietnamský Hanoj a posledný samec západného čierneho nosorožca žijúci v zajatí v KĽDR. Výbušný riaditeľ madridskej zoo, na všetko odhodlaný plukovník zimbabwianskej armády, prezident Mugabe, vodca Kim Čong-un a nádherná vietnamská mafiánka. 

Môžu mať tieto postavy a štáty niečo spoločné? 

Spisovateľovi Markovi Boškovi sa podarilo pospájať zdanlivo nezlučiteľné a vytvoriť napínavý príbeh plný bizarných situácií a humoru. Hoci sa to zdá neuveriteľné, autor vychádzal z overeného faktu – Zimbabwe spoločne s KĽDR naozaj uskutočnilo utajenú operáciu Noemova archa, ktorá sa stala základnou osnovou Boškovho románu. 

Hoci sa riaditeľ španielskej zoo po fiasku s prirodzeným oplodnením samice nosorožca čierneho odhodlá na šialený a nebezpečný krok, jeho čin svedčí o tom, že sa netreba báť plniť si sny a vízie ani v neskoršom veku. Svet sa predsa každým dňom zmenšuje...

Úryvok z obsahu knihy ...

„Bolo to v záujme zoologickej záhrady!“ opakoval Escobedo dookola a bodal prstom do stola. „Včera sme to spoločne odhlasovali, pamätáte?!“

Pedro Montes, čo nedokončil poľnohospodárske učilište, stál v kúte, tváril sa zúbožene a v rukách nešťastne žmolil bejzbalovú čiapku. Nespomínal si, že by sa ho niekto na niečo pýtal.

„Pokiaľ si pamätám,“ zaprotestoval Casal, „odhlasovali sme dvesto gramov sildenafilu, nemám pravdu, doktor?“

Veterinár, Rafael Manzanares, opatrne prikývol. Riaditeľ zoo bol síce jeho dlhoročný priateľ, ale otvorene ho konfrontovať by bolo to isté, ako strkať býkovi pred oči červené súkno.

„Pche!“ hodil rukou Escobedo. „Dvesto alebo dvestopäťdesiat, aký je v tom rozdiel? Rumbullovi dali tristo gramov.“

„Lenže Rumbull má o pätnásť rokov menej a o pol tony viac,“ oponoval mu Casal.

Nosorožec, na ktorého sa jeho svokor odvolával, žil v britskej zoologickej záhrade vo Wraxalle. Pre pretrvávajúce problémy s erekciou jemu a samici Rumbe ošetrovatelia úspešne pomohli k počatiu notoricky známou viagrou. Španieli teda nasledovali príklad Britov, aj keď tí tiež iba odkopírovali experiment, ktorým sa pred ôsmimi mesiacmi v istej čínskej zoo podarilo priviesť na svet mláďa ohrozeného druhu tigra.

Podrobnejšie info
Katalógové číslo
339389
Názov
Vitajte v KĽDR! Ako ukradnúť nosorožca a dobehúť v
EAN/ISBN
9788055163475
Forma
Viazaná
Poznámka
1. vydanie
Autor
Marek Boško
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2018/10
Rozmer
200×125×21 mm
Hmotnosť
0,30
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Vyexpedujeme do 7 dní
Sadzba DPH
10%
Zľava
11%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Vitajte v KĽDR! Ako ukradnúť nosorožca a dobehúť vietnamskú mafiu zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.