Rybájky a rybonmoty

Milan Magula

Dali-BB2018 SVK Slovensky

Kniha: Rybájky a rybonmoty - Milan Magula
Katalógové číslo: 331713
Ušetríte až 0,75 € z bežnej ceny 6,60
A navyše získate 5 vernostných bodov
5,85
Vyexpedujeme do 7 dní
Skladom u dodávateľa

Kniha: Rybájky a rybonmoty

Dvadsaťštyri príbehov o rybách, rybačke, o našich prekrásnych riekach a jazerách, o pobyte pri vode s veselými aj poučnými zápletkami určených pre malých aj veľkých, to sú Rybájky a rybonmoty. Pre rybárov, ale aj pre tých, čo by ani muške krídelko nezohli. Pre drsných mužov aj pre jemné žienky. Teda pre všetkých, ktorí milujú prírodu, oddych v jej lone s udicou či len s knihou pre poučenie a zábavu. Prapodstata života na Zemi, ale aj jeho možného zániku, je a bude spojená s vodou. Vode Stvoriteľ určil moc byť kolískou života. Všetky živé organizmy ju potrebujú, a človek, ako najdokonalejšie stvorenie na našej planéte, by mal tomu podriadiť nielen svoje myslenie, ale aj konanie. Ak špičkoví odborníci sveta predpovedajú, že voda a pôda sa v blízkej budúcnosti stanú najvzácnejšími zdrojmi existencie ľudstva, podriaďme tomu svoje konanie. Vychovávajme tak svoje deti a buďme im vzorom v správaní. Rybničný chov je u nás datovaný od 12. storočia a Slovensko so svojou históriou rybolovu a rybárstva si zaslúži, aby ju naše deti a vnúčence poznali, boli na ňu hrdé a zveľaďovali ju. Príbehy sú spomienkami autora na časy minulé aj súčasné, zaznamenané a upravené do podoby literárneho dielka s detskými ilustráciami žiakov ZUŠ J. Cikkera v Banskej Bystrici. Čitateľ sa dozvie základné údaje o najčastejšie lovených rybách, o základnom vybavení rybára a o používaných technikách lovu s prianím, aby dobro, šťastie a láskavý humor, ktoré sa skrývajú v bájkach a bonmotoch ich sprevádzali celý život.

Úryvok z obsahu knihy ...
Podrobnejšie info
Katalógové číslo
331713
Názov
Rybájky a rybonmoty
EAN/ISBN
9788081411779
Forma
Brožovaná
Autor
Milan Magula
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2018
Rozsah
101
Rozmer
125×170
Hmotnosť
0,11
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Vyexpedujeme do 7 dní
Sadzba DPH
10%
Zľava
11%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Rybájky a rybonmoty zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.