Neviditeľný zdroj

Blažena Ovsená

Ovsená Blažena2018/04 SVK Slovensky

Kniha: Neviditeľný zdroj - 1. vydanie - Blažena Ovsená
Katalógové číslo: 331085
Ušetríte až 2,75 € z bežnej ceny 20,99
A navyše získate 18 vernostných bodov
Séria kníh: Adam
Adam
Titul je zaradený v tejto sérii
Kolekcia titulov: Queer

Queer

Queer je pojem pre ľudí (LGBTI+), ktorých sexuálna orientácia nie je heterosexuálna alebo rodová identita nie je cisrodo… Zistiť viac...
18,24
Vyexpedujeme do 7 dní
Skladom u dodávateľa

Kniha: Neviditeľný zdroj

Adam je mladý vysokoškolák, ktorý hľadá svoju sexualitu. Má podozrenie, že by mohol byť na chalanov, ale nechce si to za žiadnu cenu priznať, lebo nevyzerá ako typický zženštilý gej. Práve naopak, nikto by to doňho nepovedal. Napokon sa po dlhých peripetiách rozhodne ísť na svoje prvé gej stretko, aby zistil, či je na chalanov.

Sú medzi nami ľudia, ktorých si ani nevšimneme. Keď však príde noc, zmenia sa na lačných upírov, ktorí sa zvíjajú v tanci pri tyči a sliedia po mužoch, ktorých by mohli vysať. Keď sa medzi nimi objaví mladý romantický gay, je navždy stratený.

Čo vyvedie Adama z večného zatratenia? Ako má nájsť pravú lásku v tej morálnej žumpe, preplnenej zakomplexovanými katolíčkami? A čo ak sa k problémom pridá slovenská chudoba a nezamestnanosť? Čo všetko musí prekonať, aby na svojej ceste za šťastím došiel až do cieľa?

Neviditeľný zdroj je odpoveďou. 

Trojdielny gej román Neviditeľný zdroj nie je iba panoptikom najbizarnejších indivíduí alebo zbierkou pikantných historiek, ale preberá aj hlbšie intelektuálne úvahy o večných životných a duchovných otázkach. 

V čom tkvie duchovná prapríčina slovenskej chudoby? Ako súvisí s homosexuálmi a kresťanstvom? Kto sú vlastne Slováci? Aby Adam spoznal pravdu, musí ísť až ku koreňom.

Tento román je pokračovaním románu Adam. Dielo je nevhodné pre nedospelú mládež, ktorá ešte nedovŕšila vek 18 rokov.

Úryvok z obsahu knihy ...
Podrobnejšie info
Katalógové číslo
331085
Názov
Neviditeľný zdroj
EAN/ISBN
9788097276812
Poznámka
1. vydanie
Autor
Blažena Ovsená
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2018/04
Rozsah
587
Rozmer
217×160×54 mm
Hmotnosť
0,89
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Vyexpedujeme do 7 dní
Sadzba DPH
10%
Zľava
13%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Neviditeľný zdroj zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.