Dievča, ktoré čítalo v metre

Christine Féret-FleuryMOTTO • 2018/05SK slovensky

Kniha : Dievča, ktoré čítalo v metre - 1. vydanie
Kúpiť
9,17
Katalógové číslo: 329950
Ušetríte až 0,82 € z bežnej ceny 9,99
A navyše získate 9 vernostných bodov
Vyexpedujeme do 7 dní

Kniha: Dievča, ktoré čítalo v metre

Či už radi čítate knihu vo vani, alebo cez rameno spolucestujúceho, či nechávate knihu v metre, alebo ponúknete priateľom, delíte sa o dojmy s rodinou, zbierate špeciálne vydania, alebo si vystačíte s vreckovým vydaním - tak táto kniha je určená pre vás...

Juliette každý deň a v ten istý čas cestuje metrom po trase číslo šesť. Zbožňuje knihy a na cestu do práce si vždy nejakú pribalí. Najradšej zo všetkého však pozoruje ľudí okolo, spolucestujúcich - čitateľov v parížskom metre, s ktorými sa pravidelne stretáva: staršiu dámu, zberateľa vzácnych vydaní, študenta matematiky, mladé dievča, ktoré sa pri strane dvestoštyridsaťsedem vždy rozplače. So zvedavosťou a nehou na nich hľadí, akoby ich čítanie, ich vášne a rôznorodosť ich životov mohli tomu jej monotónnemu a predvídateľnému životu dodať trocha farby.

Jedného rána sa Juliette rozhodne vystúpiť o dve stanice skôr a ísť do práce pešo neznámou ulicou. Jediný krok mimo a jej celý život sa zmení. Mladá žena začne písať svoj vlastný príbeh ...

© 2018 Literama


Podrobnejšie informácie

Katalógové číslo
329950
Názov
Dievča, ktoré čítalo v metre
EAN/ISBN
9788056604922
Forma
viazaná s laminovaným poťahom
Poznámka
1. vydanie
Autor
Christine Féret-Fleury
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2018/05
Rozsah
192
Rozmer
115 x 185 mm
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Vyexpedujeme do 7 dní
Sadzba DPH
10%
Zľava
8%

Hodnotenia zákazníkov

Odmeníme Ťa! Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!

Tvoje hodnotenie:
Odoslať

Najnovšie hodnotenia a recenzie čitateľov

Dievča, ktoré čítalo v metre zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.