Dve tváre pravdy

Michael ConnellySLOVART • 2018/05SK slovensky

Kniha : Dve tváre pravdy
Kúpiť
9,44
Katalógové číslo: 328828
Ušetríte až 3,51 € z bežnej ceny 12,95
A navyše získate 9 vernostných bodov
Vyexpedujeme do 7 dní
Séria: Harry Bosch
Harry Bosch
Detektív Harry Bosch je naspäť v hre a hneď musí riešiť jednu z najzávažnejších vrážd v Hollywoode. V kufre auta sa našla mŕtvola…

Kniha: Dve tváre pravdy

Harry Bosch opäť hľadá pravdu pri riešení ďalšieho napínavého prípadu. Vlastne, tentokrát sú to dva navzájom nesúvisiace prípady, ktoré sú ako ostnatý drôt. Postupne sa prepletajú a ich ostnaté hroty odhaľujú dva druhy pravdy: jeden typ pravdy, ktorá vás oslobodzuje a druhý typ, ktorý vás zničí.

Harry Bosch pracuje pre políciu v San Fernande. Ako dobrovoľník sa zaoberá odloženými prípadmi. Zavolajú ho však aj k prípadu lúpeže do miestnej lekárne. Dvaja lekárnici boli zavraždení a zdá sa, že to bola vražda na objednávku a lúpež bola len fingovaná. Bosch a trojčlenný tím policajtov preverujú stopy, ktoré ich privedú do obrovského a nebezpečného obchodu s liekmi na predpis. Odhaľujú novú drogovú scénu. Tisíce Američanov ročne zomierajú na užívanie opiátov farmaceutických koncernov. Je to drogová epidémia. Bosch musí riskovať úplne všetko, aby sa dostal k osobám na špici biznisu a v utajení prenikol do temného sveta obchodu s liekmi.

Medzitým ožíva aj starý prípad sériového násilníka a vraha. Bosch ho kedysi dostal za mreže, no on tvrdí, že má nové dôkazy o svojej nevine. Bosch sa tentokrát nemôže spoľahnúť na svojich bývalých spolupracovníkov a sám si musí očistiť svoje meno a udržať nebezpečného vraha za mrežami.

© 2018 Literama


Podrobnejšie informácie

Katalógové číslo
328828
Názov
Dve tváre pravdy
EAN/ISBN
9788055633930
Forma
Tvrdá, s prebalom
Autor
Michael Connelly
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2018/05
Rozsah
416
Rozmer
130 x 210 mm
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Vyexpedujeme do 7 dní
Sadzba DPH
10%
Zľava
27%

Hodnotenia zákazníkov

Odmeníme Ťa! Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!

Tvoje hodnotenie:
Odoslať

Najnovšie hodnotenia a recenzie čitateľov

Dve tváre pravdy zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.