Najlepšie vtipy

Katarína Petkaničová

Plat4M Books2017/12 SVK Slovensky

Kniha: Najlepšie vtipy - 1. vydanie - Katarína Petkaničová
Katalógové číslo: 320760
Ušetríte až 0,27 € z bežnej ceny 4,95
A navyše získate 4 vernostné body
4,68
Do Vianoc: ÁNO
Vyexpedujeme do 7 dní
Skladom u dodávateľa

Kniha: Najlepšie vtipy

Vtipy sú liekom v ktorejkoľvek časti roku, či sme veselí alebo smutní. Posledné leto, keď sa ako na hojdačke rýchlo striedali studené a horúce obdobia, sa dalo prežiť jedine striedavo; buď v chladivej vode na kúpalisku alebo pri vatre. V oboch prípadoch k tomu dobre padol pohár vínka so šteklivými vtipmi a zábavné historky prítomných na osvieženie. Týmto spôsobom sme sa celé leto s rodinou i priateľmi zabávali aj my. Keď nám došla zásoba vtipov i príbehov, siahli sme po mojich dvoch knihách, ktoré vyšli pred viac ako desiatimi rokmi. Boli to pravdivé príbehy z nášho života, ale aj príbehy našich priateľov, okorenené obľúbenými vtipmi môjho zábavného manžela. Koncom leta prišiel domov na dovolenku náš najmladší, dnes už 25-ročný syn Dodo a chcel, aby som mu tie dve knihy dala. Nech sa v lietadle nenudí. O niekoľko dní sa pridalo aj zopár synových priateľov, vraj moje vtipy nemajú... Ibaže to nešlo, všetky sa rozchytali v priebehu pár mesiacov. Keď si náš syn vezme niečo do hlavy, zahryzne sa do toho ako kliešť. Hučal do mňa ako amplión, aby som napísala ďalšiu knihu vtipov, akoby to bolo len tak. Keď sa k tomu hučaniu pridal manžel a niekoľko priateľov, súhlasila som. Skúsila som teda napísať tretiu knihu vtipov. Vybrala som do nej čosi z prvých dvoch kníh a nové aktuálne vtipy, na ktorých sa smejeme posledných desať rokov. Hádam pobavia aj vás. Prajem vám veselú zábavu!
Úryvok z obsahu knihy ...
Podrobnejšie info
Katalógové číslo
320760
Názov
Najlepšie vtipy
EAN/ISBN
9788089642533
Forma
Neviazaná, bez prebalu, lesklá
Poznámka
1. vydanie
Autor
Katarína Petkaničová
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2017/12
Rozsah
132
Rozmer
105×175 mm
Hmotnosť
0,09
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Vyexpedujeme do 7 dní
Sadzba DPH
10%
Zľava
5%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Najlepšie vtipy zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.