V horách Poľany 2

Ján Nôžka

Ján Nôžka2017/12 SVK Slovensky

Kniha: V horách Poľany 2 - Ján Nôžka
Katalógové číslo: 320475
Ušetríte až 1,04 € z bežnej ceny 17,05
A navyše získate 16 vernostných bodov
Séria kníh: V horách Poľany
V horách Poľany
Titul je zaradený v tejto sérii
16,01
Vyexpedujeme do 7 dní
Skladom u dodávateľa

Kniha: V horách Poľany 2

Autor po mnohých priaznivých ohlasoch na prvý diel svojich spomienok na celoživotné lesnícke pôsobenie v Chránenej poľovnej oblasti Poľana prináša všetkým milovníkom prírody ďalšie zaujímavé čítanie - o práci v lese, starostlivosti o zver, poľovačke, o zaujímavých ľuďoch a pod. Okrem zážitkov z jeho života tu nájdeme aj spomienky jeho učiteľov poľovníctva - otca a starého otca, ale aj príbehy novej generácie - mladých lesníkov pôsobiacich v tejto oblasti v súčasnosti.

Všetky príbehy, rovnako ako postavy, sú autentické. Rozprávanie je doplnené krásnymi fotografiami, väčšinou z nich do knihy prispel syn autora a pokračovateľ rodinnej tradície v oblasti lesníctva a poľovníctva, Ing. Ján Nôžka. Aj takto, prostredníctvom príbehov a fotografií, nás dokáže príroda očariť svojou krásou, tajomnosťou a premenami v nezadržateľne plynúcom čase ...

Publikácia obsahuje 38 samostatných príbehov - poviedok a viac ako 200 fotografií (živej zveri, trofejí, krajiny a pod.).

Úryvok z obsahu knihy ...
Podrobnejšie info
Katalógové číslo
320475
Názov
V horách Poľany 2
EAN/ISBN
9788097267964
Forma
Tvrdá, bez prebalu, lesklá
Autor
Ján Nôžka
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2017/12
Rozsah
168
Rozmer
148×210 mm
Hmotnosť
0,91
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Vyexpedujeme do 7 dní
Sadzba DPH
10%
Zľava
6%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
V horách Poľany 2 zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.