Fenomenálne včely

Jürgen TautzCitadella2017/11 SVK slovensky

Kniha: Fenomenálne včely - Jürgen Tautz
13,81
Vyexpedujeme do 7 dní
Skladom u dodávateľa
Katalógové číslo: 320299
Ušetríte až 2,09 € z bežnej ceny 15,90
A navyše získate 13 vernostných bodov
Kolekcia titulov: Úžasné včely

Úžasné včely

Sú pre nás a našu planétu včely užitočné?To je veru zbytočná a nanajvýš hlúpa otázka. Takmer všetko živé na planéte Zem… Zistiť viac...

Kniha: Fenomenálne včely

Nový pohľad na úchvatný svet včely medonosnej

Včely medonosné fascinujú ľudí už od nepamäti – či už ako producentky medu a vosku, majsterky organizácie v usporiadanom spoločenstve alebo architektky pôsobivých pravidelných konštrukcií plástov. Rozsiahlym opeľovaním kultúrnych rastlín sú pre nás jednoducho nenahraditeľné.

Vedci, skúmajúci tajomstvá tohto hmyzu, odhaľujú záhady „fenomenálnych včiel“ – a pri každom kroku ich čakajú nové prekvapenia.

Kniha dáva čitateľovi možnosť nahliadnuť do aktuálneho diania pri získavaní vedomostí a často priekopníckych poznatkov, ktoré v posledných rokoch objavila aj skupina vedcov okolo profesora Tautza vo Würzburgu.

Čitateľ sa tiež oboznámi s množstvom jedinečných fotografi í Helgy R. Heilmannovej a tým získa aj nový pohľad na tieto evolučne úspešné tvory.

„Včelstvo je ako čarovná studňa, čím viac z nej čerpáme, tým viac nám prináša“, poznamenal raz trefne Karl von Frisch, legenda výskumu včely medonosnej. Nechajte sa do nej vtiahnuť aj vy.

Podrobnejšie informácie

Katalógové číslo
320299
Názov
Fenomenálne včely
EAN/ISBN
9788081820854
Forma
Pevná
Autor
Jürgen Tautz
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2017/11
Rozsah
288
Rozmer
170×240
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Vyexpedujeme do 7 dní
Sadzba DPH
10%
Zľava
13%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Fenomenálne včely zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.