Najkrajšie pokušenie

Načo ozbrojená stráž, ak zúrivú dámu skrotí aj jediný bozk

Johanna LindseyováIKAR • 2018/03SK slovensky

Kniha : Najkrajšie pokušenie - Načo ozbrojená stráž, ak zúrivú dámu skrotí aj jediný bozk - 1. vydanie
Kúpiť
8,48
Katalógové číslo: 317705
Ušetríte až 2,42 € z bežnej ceny 10,90
A navyše získate 8 vernostných bodov
Vyexpedujeme do 5 dní
Séria: Maloryovci
Maloryovci
Vzrušujúce príbehy plné nespútanej túžby odohrávajúce sa v oslnivom svete Maloryovcov, aristokratickej rodiny vychýrených dobrodru…

Kniha: Najkrajšie pokušenie

Načo ozbrojená stráž, ak zúrivú dámu skrotí aj jediný bozk

Bestsellerová autorka Johanna Lindseyová rozpráva búrlivý príbeh Jacqueline Maloryovej, ktorú zúrivá túžba po pomste vedie ku konfrontácii s pekným pirátom, ktorý ju uniesol a neočakávane v nej prebudil city lásky.

Jamesa Maloryho máta minulosť. Nevie odpustiť darebákovi, ktorý kedysi uniesol jeho milovanú dcéru Jacqueline z debutantského večierka v Amerike. Túži po pomste, hoci sa jej vtedy nič nestalo. Vypátra, kto únos narafičil a zamieri so svojou flotilou do Karibiku, aby sa pomstil ako pravý Malory.

Aj Jacqueline oveľa viac zaujíma odplata, ako hľadanie si manžela a hnevá sa na otca, že ju nevzal so sebou. Na jednom večierku však spozná tajomného cudzinca. Ten ju aj jej brata Jeremyho vyláka do prístavu pod zámienkou, že ich dopraví k únoscovi, za ktorým sa vydal ich otec.

Súrodenci tak skončia ako „hostia“ na pirátskej lodi plávajúcej preč z Anglicka. Jacqueline spočiatku na palube s neznámym mužom bojuje. Postupne zisťuje, že nejde o obyčajného piráta a najväčšou hrozbou je pre ňu náklonnosť, ktorú k nemu cíti.

Z anglického originálu Beautiful Tempest (Gallery Books, an imprint of Simon Schuster, Inc., New York 2017) preložila Miriam Ghaniová.

Podrobnejšie informácie

Katalógové číslo
317705
Názov
Najkrajšie pokušenie
Podnázov
Načo ozbrojená stráž, ak zúrivú dámu skrotí aj jed
EAN/ISBN
9788055158815
Forma
Viazaná
Poznámka
1. vydanie
Autor
Johanna Lindseyová
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2018/03
Rozsah
296
Rozmer
200×125×27 mm
Hmotnosť
0,30
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Vyexpedujeme do 5 dní
Sadzba DPH
10%
Zľava
22%

Hodnotenia zákazníkov

Odmeníme Ťa! Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!

Tvoje hodnotenie:
Odoslať

Najnovšie hodnotenia a recenzie čitateľov

Najkrajšie pokušenie zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.