Stavitelé Arestonu

sci-fi thriller

Josef Pecinovský

Nakladatelství Epocha2017/11 CZE Česky

Kniha: Stavitelé Arestonu - sci-fi thriller - 1. vydanie - Josef Pecinovský
Katalógové číslo: 317541
Ušetríte až 1,79 € z bežnej ceny 9,30
A navyše získate 7 vernostných bodov
7,51
Na dopyt, preveríme dostupnosť
Skladom u dodávateľa

Kniha: Stavitelé Arestonu

sci-fi thriller

Záhadná umělá planetka, která po desetiletí sloužila jako vězení, místo utrpení a bestiality, kam mocní posílali nejhorší zločince i nepohodlné snílky a buřiče. Dokud nepřišel Sršeň. Během svých vzestupů a pádů odhalil mnohá tajemství. Ale ani on nezískal odpověď na nejpalčivější otázku - kdo Areston postavil a za jakým účelem? Co když se nejedná o podivnou, byť zneužitou archu, jak by mnozí rádi věřili, ale dokonalou otrokářskou loď? Co by takové odhalení znamenalo pro lidstvo a jeho místo ve vesmíru? Je třeba se znovu vrátit na Areston, ba dál - do nitra vesmíru…
Úryvok z obsahu knihy ...
Podrobnejšie info
Katalógové číslo
317541
Názov
Stavitelé Arestonu
Podnázov
sci-fi thriller
EAN/ISBN
9788075570864
Forma
Neviazaná, bez prebalu, lesklá
Poznámka
1. vydanie
Autor
Josef Pecinovský
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2017/11
Rozsah
184
Rozmer
115×180 mm
Hmotnosť
0,15
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Na dopyt, preveríme dostupnosť
Sadzba DPH
10%
Zľava
19%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
3.0 z 5.0
5
0%
(0)
4
0%
(0)
3
100.0%
(1)
2
0%
(0)
1
0%
(0)
Tvoje hodnotenie:
Odoslať

kniznicaJB 3 z 5
06.01.2018 12:35:59

Škoda. Vysvetlenie, kto vlastne postavil lietajúce vezenie - Areston - ma trošku sklamalo. V prvom rade to bol štýl, akým bola kniha napísané. Je to forma rozprávania jedného z príslušníkov staviteľov, bez priamej reči. Spisovateľ sa vrátil vo vysvetľovaní až do čias starovekého Grécka. Viac sa zameral na politické boje o moc a podrazy, ktoré sa nevyhli ani tak vyspelému národu, ktorý bol technicky vyspelý. Tých technických vecí je tam málo. Zaujímavá paralela v knihe je v súvislosti so súčasnou situáciou, ktorú Európa zažíva s utečencami. Aj tu národ Nachových prijíma z vesmíru utečencov, ktorí prichádzajú v rozbitých lodiach, ako píše, sú to predovšetkým mladí chlapi. Nachoví ich prijímajú, sú až nezodpovedne dôverčivý a oplatia na to. Až sa to zdá neuveriteľné, aby sa tak vyspelý národ správal tak nezodpovedne. Ale aspoň čiastočne sa niektoré veci vysvetlili.