Krutá rozlúčka

Michael Connelly

SLOVART2017/04 SVK Slovensky

Kniha: Krutá rozlúčka - Michael Connelly
Katalógové číslo: 289085
Séria kníh: Harry Bosch
Harry Bosch
Titul je zaradený v tejto sérii

Nedostupné
NEDOSTUPNÉ

Kniha: Krutá rozlúčka

"Pozoruhodná kniha roku 2016" - Washington Post

Detektív Harry Bosch pracuje ako súkromný detektív, ktorý nemá nikde reklamu, nemá svoju kanceláriu a prípady, ktoré rieši, si starostlivo vyberá, nezoberie hocičo. Vyhodili ho z losangeleskej polície, ale to nevadí. Stále je policajtom a má platnú licenciu súkromného detektíva.

V ďalšom napínavom príbehu detektíva požiada o pomoc jeden z najväčších magnátov Južnej Kalifornie. Osamelý miliardár je na sklonku svojho života, umiera, ale ešte pred smrťou sa nedokáže zmieriť s tým, čo sa stalo v jeho mladosti. Ako mladík mal vzťah s mexickým dievčaťom, ktoré veľmi miloval. Čoskoro otehotnela a zmizla. Nikdy sa nedozvedel, či porodila dieťa a čo sa sním stalo.

Zúfalý boháč, nevediac či má dediča alebo nie, si najme detektíva Harryho Boscha, ktorému jedinému dôveruje. Takže detektív musí vystopovať niekoho, kto možno ani neexistuje. Postupne odhaľuje strašidelný príbeh a nachádza neomylné prepojenia na svoju vlastnú minulosť.

Medzitým stále pracuje na malej policajnej stanici a sleduje stopu sériového násilníka, ktorý jej jedným z najnebezpečnejších deviantov, s ktorými sa kedy stretol.

Vzrušujúci príbeh, plný nepredvídateľných zvratov, v ktorom Bosch postupne odhaľuje krutú realitu - organizovaný kapitál, ktorý je silnejší než organizovaný zločin.

© Literama.sk - tento popis je autorským dielom vo výhradnom vlastníctve Literama.sk, jeho kopírovanie bez súhlasu nie je povolené.
Úryvok z obsahu knihy ...
Podrobnejšie info
Katalógové číslo
289085
Názov
Krutá rozlúčka
EAN/ISBN
9788055627908
Forma
Tvrdá, s prebalom
Autor
Michael Connelly
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2017/04
Rozsah
320
Rozmer
13 x 21 cm
Stav
Nedostupné
Zľava
0%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Krutá rozlúčka zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.