Kniha Záhadná tuláčka Miroslav Majerník | kníhkupectvo Literama.sk

Záhadná tuláčka

Miroslav MajerníkMiroslav Majerník2017/02 SVK slovensky

Kniha: Záhadná tuláčka - 1. vydanie - Miroslav Majerník
6,06
Vyexpedujeme do 7 dní
Skladom u dodávateľa
Katalógové číslo: 288886
Ušetríte až 0,93 € z bežnej ceny 6,99
A navyše získate 6 vernostných bodov

Kniha: Záhadná tuláčka

Táto nenápadná knižka, ktorá sa vám dostáva do rúk, nie je len bežný klasický dovolenkový príbeh. Autor v ňom využil aj prvky bedekru popretkávaného detektívnou zápletkou.

Vonia predovšetkým dobrodružstvom, aj s neodmysliteľným bezprostredným humorom, dominuje v ňom priateľstvo, čestnosť a morálka troch priateľov, ktorí sa so skúseným kapitánom vydávajú na malej námornej plachetnici plniť si svoje detské sny. Doteraz ich poznali len z dobrodružných románov o živote odvážnych morských vlkov, na ktorý nebol v bežnom živote čas. Rovnako mohli iba snívať o tom, aké je to započúvať sa od mora k pobrežiu do prenikavej hudby morských vetrov, svištiacich lán a burácajúcich vĺn, obdivovať krásu Jadranu, jeho členitého pobrežia, malých ostrovných marín, prírodných scenérií, skalistých ostrovov a nezvyčajne modrého mora.

Nadišla chvíľa, keď majú svoj chlapčenský sen ako na dlani. Všetci spoločne zažívajú navonok všedné dobrodružstvá dovolenkových námorníkov, stretnutia s bežnými domorodcami aj bohatými návštevníkmi, doplnené rozprávaním vlastných príbehov aktérov počas rekreačnej plavby po Jadranskom mori, ale ako niť sa celou cestou vinie príbeh záhadnej tuláčky…

Ako sa skončí táto vysnívaná, a predsa reálna plavba troch kamarátov? Pozývame vás, milí čitatelia, aby ste si túto viac ako len dobrodružnú cestu prežili spolu s nami a pripomenuli si nezabudnuteľné chvíle práve vašej letnej dovolenke.

Podrobnejšie informácie

Katalógové číslo
288886
Názov
Záhadná tuláčka
EAN/ISBN
9788097257101
Forma
Pevná
Poznámka
1. vydanie
Autor
Miroslav Majerník
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2017/02
Rozsah
160
Rozmer
205×130×20 mm
Hmotnosť
0,26
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Vyexpedujeme do 7 dní
Sadzba DPH
10%
Zľava
13%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Záhadná tuláčka zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.