Ovocná záhrada - Práce podľa mesiacov

Záhrada: Ako na to

Ivan Hričovský Lucia Harničárová Boris Horák

Plat4M Books2016/11 SVK Slovensky

Kniha: Ovocná záhrada - Práce podľa mesiacov - Záhrada: Ako na to - 1. vydanie - Ivan Hričovský, Lucia Harničárová, Boris Horák
Katalógové číslo: 283786
5,68

Vypredané
NEDOSTUPNÉ

Kniha: Ovocná záhrada - Práce podľa mesiacov

Záhrada: Ako na to

Mnoho publikácií so záhradkárskou tematikou, ktoré dodnes na našom knižnom trhu vyšli, nespĺňa predstavy, aby sme mohli podľa popisu presne krok po kroku robiť jednotlivé sezónne pracovné postupy. Pisatelia týchto kníh nedokázali neraz sledy krokov zrozumiteľne popísať a zároveň ich aj obrazovo zreteľne zdokumentovať. A práve o to sa autori pokúsili v tejto knihe. Aktivity v ovocnej záhrade zoradili podľa kalendára po mesiacoch, aby čitatelia-záhradkári vedeli, ktoré práce kedy a ako treba robiť. Kniha OVOCNÁ ZÁHRADA: Práce podľa mesiacov je v rámci edície Knihy do vrecka prvou v poradí v novej sérii Záhrada: Ako na to? Postupne knihy v tejto záhradkárskej sérii predstavia dôležité činnosti v zeleninovej, ovocnej, okrasnej záhrade či vo vinohrade alebo pri ochrane, starostlivosti a výžive záhradných a okrasných rastlín. Knihy budú praktickými poradcami, kde si v príslušnej časti roka prečítame rady, postupy, tipy a odporúčania odborníkov.

Úryvok z obsahu knihy ...
Podrobnejšie info
Katalógové číslo
283786
Názov
Ovocná záhrada - Práce podľa mesiacov
Podnázov
Záhrada: Ako na to
EAN/ISBN
9788089642359
Forma
Neviazaná, bez prebalu, lesklá
Poznámka
1. vydanie
Autor
Ivan Hričovský, Lucia Harničárová, Boris Horák
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2016/11
Edícia
Knihy do kabelky
Rozsah
112
Rozmer
105×175 mm
Hmotnosť
0,15
Stav
Vypredané
Sadzba DPH
10%
Zľava
18%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Ovocná záhrada - Práce podľa mesiacov zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.