Škoricovník II: Zrkadielko

Škoricovník 2

Martin Jurík Michal Ružička

Marenčin PT2016/11 SVK Slovensky

Kniha: Škoricovník II: Zrkadielko - Škoricovník 2 - Martin Jurík, Michal Ružička
Katalógové číslo: 282858
Ušetríte až 2,02 € z bežnej ceny 9,99
A navyše získate 7 vernostných bodov
Séria kníh: Škoricovník
Škoricovník
Titul je zaradený v tejto sérii
7,97
Do Vianoc: ÁNO
Na dopyt, preveríme dostupnosť
Skladom u dodávateľa

Kniha: Škoricovník II: Zrkadielko

Škoricovník 2

KONEČNE! Po rokoch utrpenia skalopevnosťou nenaštrbených fanúšikov čkania a šnupania blahosklonne náruživej koreniny prichádza POKRAČOVANIE!

Skvelé dych, dušu a um berúce dobrodružstvo velikánskych dobrodruhov malých myšlienok pokračuje: priaznivci futbalu, topmanžérov a narkotík zo škorice a príbuzných haluzí sa majú na čo desiť, tesať, sadnúť si... (Miloš Ferko, čestný konšpirátor Najvyššieho rádu škorice, Meidan) * * * NAHOVND (čiže NAjväčšmi HOdnotný Vodca Novej Doby) Trevor Ociph na veľkom pestrofarebnom hojdacom koni rúti sa v ústrety šíkom Veľkej Lesklej Armády, chrániacim idey demokracie, prosperity, škorice a mágie.

Jonáš, tu v texte známy ako hrdina, spoločne s družinou pozostávajúcou z lapačky snov Eleny, meniacej sa na bielu levicu, Raymonda Namôjdušu, profesora filozofie a dejín na Nippurskej univerzite, Snehulienky – ergo anarchistky bohatých rodičov s dredmi, kováča meteorov Omara a Imha, čiže duše pravoverného Liptáka prevtelenej z lebky do tela obávaného banditu, sa neúprosne pokúša o nadobudnutie Zrkadielka pravdy, ktorýmžto artefaktom chystá sa nájsť a potom oslobodiť svoju Buchtičku.

Na príbehu sa zúčastní medziiným tiež generáltréner Šiška na čele vozovej hradby karavány mužstva a fanúšikov legendárneho FC Nippurpool, vysoký chudý chlap s odstávajúcimi kučerami, neviditeľné pstruhy manažéra manažérov a čierne kryštalické pierko...

Úryvok z obsahu knihy ...
Podrobnejšie info
Katalógové číslo
282858
Názov
Škoricovník II: Zrkadielko
Podnázov
Škoricovník 2
EAN/ISBN
9788081148156
Forma
Neviazaná, bez prebalu, lesklá
Autor
Martin Jurík, Michal Ružička
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2016/11
Rozsah
240
Rozmer
130×200 mm
Hmotnosť
0,27
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Na dopyt, preveríme dostupnosť
Sadzba DPH
10%
Zľava
20%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Škoricovník II: Zrkadielko zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.