Vražda s pridanou hodnotou

Václav Neuer

IKAR2016/11 SVK Slovensky

Kniha: Vražda s pridanou hodnotou - 1. vydanie - Václav Neuer
Katalógové číslo: 282260
Ušetríte až 2,22 € z bežnej ceny 16,90
A navyše získate 14 vernostných bodov
Séria kníh: Inšpektor Ledecký
Inšpektor Ledecký
Titul je zaradený v tejto sérii
14,68
Vyexpedujeme do 7 dní
Skladom u dodávateľa

Kniha: Vražda s pridanou hodnotou

Vrchného inšpektora Ledeckého z oddelenia vrážd Bratislavského riaditeľstva policajného zboru prenasledujú zlé sny a neusporiadaný súkromný život. K tomu má preveriť podozrenie z vraždy, ktoré na základe spravodajských informácií priniesol kolega z ekonomickej kriminálky.

Pozná identitu možnej obete, ale nemá mŕtvolu. Ako objasniť vraždu, keď nemá telo? Navyše, ide vôbec o vraždu? Nejde predsa len o preventívne zmiznutie príležitostného autičkára, ktorý má horúcu pôdu pod nohami, do teplejších krajov?

Takmer súbežne s prvým prípadom preruší nádejne rozbehnutú poľovačku na srnca výbuch a požiar terénneho auta. V zhorenom vraku nájdu hasiči telo, ku ktorému policajti zatiaľ nepoznajú identitu...

Rozbieha sa pátranie s cieľom priradiť meno k telu obete alebo nájsť telo k známemu menu. Tento prvý krok je nevyhnutným predpokladom na odhalenie vraha či vrahov. Ide o jeden prípad alebo len o zhodu náhod? Sú skutky prepojené alebo nesúvisia?

Odpovede na tieto a ďalšie otázky, ktoré sa v príbehu reťazia, hľadá vrchný inšpektor Ledecký so svojím tímom posilneným o mladého nádejného kriminalistu Jakuba Koreisa. Obetavý a profesionálny prístup, ako aj neprofesionálne zlyhanie donútia kriminalistov využiť všetky dostupné formy operatívnej práce, až po nasadenie policajného agenta do takého nepriateľského prostredia, akým je ústav na výkon väzby.

Vražda s pridanou hodnotou je kriminálny príbeh zo súčasnosti a voľne nadväzuje na autorovu prvotinu Krkavčí súd. Václav Neuer aj v tejto knihe zúročuje svoje skúsenosti z každodennej práce policajtov pri objasňovaní najzávažnejších zločinov a z fungovania podsvetia.

Úryvok z obsahu knihy ...
Podrobnejšie info
Katalógové číslo
282260
Názov
Vražda s pridanou hodnotou
EAN/ISBN
9788055150673
Forma
Viazaná
Poznámka
1. vydanie
Autor
Václav Neuer
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2016/11
Rozsah
376
Rozmer
200×125×33 mm
Hmotnosť
0,30
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Vyexpedujeme do 7 dní
Sadzba DPH
10%
Zľava
13%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Vražda s pridanou hodnotou zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.