Kniha Všetko bolo inak Pravek sa nekonal Marián Kapolka | kníhkupectvo Literama.sk

Všetko bolo inak Pravek sa nekonal

Tajné dejiny

Marián KapolkaAB - KONZULT2016/10 SVK slovensky

Kniha: Všetko bolo inak Pravek sa nekonal - Tajné dejiny - Marián Kapolka
10,42
Vyexpedujeme do 7 dní
Skladom u dodávateľa
Katalógové číslo: 281957
Ušetríte až 1,58 € z bežnej ceny 12,00
A navyše získate 10 vernostných bodov

Kniha: Všetko bolo inak Pravek sa nekonal

Tajné dejiny

Stále novšie a novšie vedecké objavy ukazujú, že nielen vznik človeka, ale aj celá história ľudstva boli úplne iné, ako sa učíme v škole.

Kto a prečo sfalšoval históriu? Je to všetko úplne neuveriteľné a prekvapivé. Proste – všetko bolo inak.

Keď sa začnete hlbšie zaoberať prehistóriou ľudstva , zákonite musíte dospieť k tomu, že mnohé kacírske myšlienky sú plne oprávnené. Mnohé veci sú totiž akési nelogické a naproste odporujú mnohým faktom. Sú vedecké doktríny uniformizmu a darvinizmu správne? Alebo človek skutočne žil na Zemi spolu s dinosaurami? Odkiaľ vlastne pochádzame? Aké sú temné stránky prehistórie ľudstva? Sme skutočne výtvorom bohov Anunnaki? Čo spôsobovalo cyklické katastrofy na Zemi? Kedy nás čaká najbližšia katastrofa? Existuje dvanásta planéta? Čo nám naznačuje mayský kalendár? Kto postavil staroveké stavby? Nemajú náhodou prastaré legendy a texty pravdu? Ako to vlastne bolo s biblickou potopou, Babylonskou vežou, či dobou ľadovou? Bola vôbec doba ľadová? A keď bola – aká bola? O čom svedčia pyramídy? Nesedí dokonca ani datovanie významných svetových udalostí v minulosti. Je celá história ľudstva sfalšovaná? Prečo? Kto to urobil? Dokonca ani to, čo sa bežne učíme v školách asi nie je pravda! Ako to bolo vlastne s históriou Rímskej ríše? Sú to skutočne historické záznamy alebo obyčajné podvrhy? A čo dejiny nás Slovanov? Nezdajú s Vám tiež akési čudné? Nelogické? Ukazuje sa, že dokonca ani dejiny kresťanstva nie sú pravdivé !

Ako to teda bolo? Jednoducho – všetko bolo inak!

Varovanie pre čitateľov: Názory uvedené v tejto knihe väčšinou odporujú oficiálne prijatým teóriám a poučkám geológie, paleografie, historiografie a ďalších vedeckých disciplín. Nepovažujeme ich však za nejakú novú a jedine správnu, či neomylnú teóriu, tieto veci - fakty a hypotézy treba naďalej skúmať, zvažovať, upresňovať a potvrdiť alebo zavrhnúť, pokiaľ sa ukáže, že sú nesprávne a neodôvodnené.

Podrobnejšie informácie

Katalógové číslo
281957
Názov
Všetko bolo inak Pravek sa nekonal
Podnázov
Tajné dejiny
EAN/ISBN
9788080792404
Forma
Tvrdá, bez prebalu, lesklá
Autor
Marián Kapolka
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2016/10
Rozsah
248
Rozmer
165×240 mm
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Vyexpedujeme do 7 dní
Sadzba DPH
10%
Zľava
13%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Všetko bolo inak Pravek sa nekonal zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.