Dream Thieves

The Raven Cycle 2

Maggie Stiefvaterová

SLOVART GBR Anglicky

Kniha: Dream Thieves - The Raven Cycle 2 - Maggie Stiefvaterová
Katalógové číslo: 281552
Séria kníh: The Raven Cycle
The Raven Cycle
Titul je zaradený v tejto sérii
Kolekcia titulov: Young Adult Fiction v origináli

Young Adult Fiction v origináli

Máte radi YA - Young Adult literatúru? A radi by ste ju čítali v origináli? Či už ide o fantasy, romantiku alebo klasick… Zistiť viac...
10,09

Na dopyt
NEDOSTUPNÉ

Kniha: Dream Thieves

The Raven Cycle 2

This is the second book in a brand new series from bestselling author, Maggie Stiefvater. Fans of SHIVER, LINGER and FOREVER will love this new quartet! Now that the ley lines around Cabeswater have been woken, nothing for Blue and Gansey will be the same. Ronan is falling more and more deeply into his dreams ... and his dreams are intruding more and more into waking life. Gansey is needed at home, and is struggling to stay in Aglionby. And Adam? He's made some new friends. Friends that are looking for some of the same pieces of the puzzle that Gansey, Blue, and Ronan are after. Great power is at stake, and someone must be willing to wield it.
Úryvok z obsahu knihy ...
Podrobnejšie info
Katalógové číslo
281552
Názov
Dream Thieves
Podnázov
The Raven Cycle 2
EAN/ISBN
9781407136622
Forma
Mäkká
Autor
Maggie Stiefvaterová
Druh tovaru
Kniha
Stav
Na dopyt
Sadzba DPH
10%
Zľava
8%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Dream Thieves zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.