Paríž očami dažďa

Ľuboš Jurík

Allegro2016/10 SVK Slovensky

Kniha: Paríž očami dažďa - Ľuboš Jurík
Katalógové číslo: 281225
Ušetríte až 1,58 € z bežnej ceny 8,90
A navyše získate 7 vernostných bodov
Kolekcia titulov: Zoznam publikácií podporených FPU

Zoznam publikácií podporených FPU

AKTUALIZOVANÉ 30. októbra 2023! Knihy vydané s podporou Fondu na podporu umenia. Tieto knihy z verejných zdrojov podpori… Zistiť viac...
7,32
Do Vianoc: ÁNO
Vyexpedujeme do 7 dní
Skladom u dodávateľa

Kniha: Paríž očami dažďa

Je čitateľským potešením prežívať v originálnom podaní autora zdanlivo „otrepané“ pamätihodnosti metropoly na Seine a okolí.

Ľuboš Jurík poskytuje príležitosť nazrieť do menej viditeľných zákulisí i tam, kde je láska na predaj, alebo do renomovaných scén Folies Bergere a Moulin Rouge.

Čitateľ spoznáva Chrám Matky božej v sprievode tuláka, ktorý hrdo vyznáva: „Ja som tulák, kto je viac?“ Tučná Margot je fascinujúca spoveď ľahkej devy, ktorá dopriavala lásku z obdivu k umeniu. Ľuboš Jurík vstúpil aj do vysokých politických kruhov váhavo zrejúcej demokracie na Slovensku. Dostal šancu byť priamym svedkom vysoko diskrétnych rokovaní našich top predstaviteľov takmer „na pranieri“ v Paríži v období, keď si u nás Európa akoby hodila spiatočku.

Zlatým klincom knihy sú exkluzívne a podnetné rozhovory, ktorými nás autor uvádza k francúzskym „kolegom od pera“ najvyššieho kalibra - Aragon, Saganová, Le Clézio...

Úryvok z obsahu knihy ...
Podrobnejšie info
Katalógové číslo
281225
Názov
Paríž očami dažďa
EAN/ISBN
9788096725632
Forma
Tvrdá, bez prebalu, lesklá
Autor
Ľuboš Jurík
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2016/10
Rozsah
296
Rozmer
142×213 mm
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Vyexpedujeme do 7 dní
Sadzba DPH
10%
Zľava
18%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Paríž očami dažďa zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.