Vôňa tvojej duše

Marta Fartelová

MOTÝĽ2016/11 SVK Slovensky

Kniha: Vôňa tvojej duše - Marta Fartelová
Katalógové číslo: 281220
Séria kníh: Život na pôžičku
Život na pôžičku
Titul je zaradený v tejto sérii
4,73

Vypredané
NEDOSTUPNÉ

Kniha: Vôňa tvojej duše

Michaela sa po Adamovej smrti rozhodne, že pochová svoje tajomstvo hlboko vo svojom srdci. Vzácne spomienky na chvíle prežité s milovaným mužom ukladá do tajných zákutí svojej mysle, dúfajúc v milosrdné zabudnutie. Na tvár si nasadzuje masku, ktorá jej má pomôcť skryť bolestné emócie, ktoré ňou zmietajú. S vervou sa vrhá do života, odhodlaná riešiť všetky problémy a užívať si všetky radosti, ktoré jej život prinesie. Verí, že je to najlepšie, čo môže urobiť pre svoje deti vrátane toho nenarodeného, ktoré s láskou nosí pod srdcom.

No osud marí jej odhodlanie a Michaele sa niekedy zdá, že ju trestá za klamstvo, v ktorom žije. A tak pomaly, krôčik po krôčiku, zdoláva spolu so svojou rodinou všetky prekážky a do ich životov sa napokon vracia harmónia a obyčajné šťastie. Keď sa už zdá, že nič nenaruší pokoj a jednoduchý rodinný život, zasadzuje im osud ďalšiu nečakanú ranu. Malému synčekovi diagnostikujú vážnu chorobu a Michaele dochádza, že prišiel čas otvoriť dvere na tajnej komnate a odhaliť tajomstvo, ktoré ťaží jej svedomie.

Dokáže prežiť zemetrasenie, ktoré tým vyvolá? Znovu nájsť stratené šťastie môže byť niekedy priveľmi ťažká úloha.

Úryvok z obsahu knihy ...
Podrobnejšie info
Katalógové číslo
281220
Názov
Vôňa tvojej duše
EAN/ISBN
9788081641039
Forma
Tvrdá, bez prebalu, lesklá
Autor
Marta Fartelová
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2016/11
Rozsah
264
Rozmer
135×205 mm
Stav
Vypredané
Sadzba DPH
10%
Zľava
3%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
5.0 z 5.0
5
100.0%
(1)
4
0%
(0)
3
0%
(0)
2
0%
(0)
1
0%
(0)
Tvoje hodnotenie:
Odoslať

Maja 5 z 5
30.12.2016 14:24:26

Až po otvorení knihy som zistila, že ide o volné pokračovanie "Zivot na pôžičku". Bola som veľmi zvedavá ako bude pokračovať osud hlavnej hrdinky, a nesklamala som sa. Super kniha, doporučujem. Ďakujem za skvelý zážitok.