Kniha Tréning je rozhovor | kníhkupectvo Literama.sk

Tréning je rozhovor

v ktorom má aj váš pes čo povedať

František ŠustaCitadella2016/09 SVK slovensky

Kniha: Tréning je rozhovor - v ktorom má aj váš pes čo povedať - František Šusta
12,94
Do Vianoc: ÁNO
Vyexpedujeme do 7 dní
Skladom u dodávateľa
Katalógové číslo: 280251
Ušetríte až 1,96 € z bežnej ceny 14,90
A navyše získate 12 vernostných bodov

Kniha: Tréning je rozhovor

v ktorom má aj váš pes čo povedať

V súčasnosti asi v Českej republike nenájdete trénera, ktorý by k pozitívnym metódam výcviku vedel povedať viac ako RNDr. František Šusta, PhD. Medzinárodne uznávaný tréner zvierat, ovenčený množstvom ocenení, má totiž okrem súkromnej kynologickej praxe možnosť praktikovať svoje metódy i pri práci v zoologickej záhrade, kde predvádza ukážky a vedie nácviky nápravy problémového správania. A na to, aby ste sa dohovorili nielen so psom, ale aj s koňom, papagájom či so svojou mačkou, už musíte o pozitívnom posilňovaní vedieť naozaj mnoho - a čo je ešte dôležitejšie, musíte o ňom aj veľa premýšlať. Prácu Františka Šustu, či už praktickú alebo teoretickú, uznávajú odborníci po celom svete a jeho semináre o výcviku založenom na pozitívnom posilňovaní sa tešia obrovskému záujmu amatérskych i profesionálnych cvičiteľov. A prostredníctvom tejto knihy sa s jeho nápadmi, názormi a poznatkami z oblasti výcviku psov pozitívnymi metódami môžete zoznámiť aj vy. Okrem iného sa v knihe dozviete: - čo majú pri učení zvieratá a ľudia spoločné, - na čo si pri pozitívnom výcviku dávať pozor, - ako odnaučiť problémové správanie, - ako trénovať psa, ktorý nemá záujem o odmeny, - ako pracovať s celou skupinou naraz a kto je vlastne "vodca svorky" - a predovšetkým to, že s klikrom a odmenou je to o čosi zložitejšie, než sa na prvý pohľad zdá.

Podrobnejšie informácie

Katalógové číslo
280251
Názov
Tréning je rozhovor
Podnázov
v ktorom má aj váš pes čo povedať
EAN/ISBN
9788074282942
Forma
Pevná
Autor
František Šusta
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2016/09
Rozsah
223
Rozmer
170×240
Hmotnosť
0,61
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Vyexpedujeme do 7 dní
Sadzba DPH
10%
Zľava
13%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Tréning je rozhovor zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.