Anjelské sekundy

Eduard Martin

2012 SVK Slovensky

Kniha: Anjelské sekundy - Eduard Martin
Katalógové číslo: 272216
Ušetríte až 0,09 € z bežnej ceny 2,50
A navyše získate 2 vernostné body
2,41
Na dopyt, preveríme dostupnosť
Skladom u dodávateľa

Kniha: Anjelské sekundy

Sekunda – krátky, prchavý a ťažko postrehnuteľný okamih. Možno ju považovať za dôležitú? Môžu zmeniť ľudský život? Český prozaik a básnik Eduard Martin dáva vo svojej zbierke príbehov Anjelské sekundy kladnú odpoveď na obe otázky. Jeho výstižné poviedky nesú v sebe posolstvo, ktoré sa môže dotýkať každého z nás. Stačí len, aby sa človek oslobodil od predsudkov, mal dokorán otvorené oči a myseľ, aby bol schopný tento odkaz dešifrovať a s úctou a vierou ho prijať. Spisovateľ sa krátkymi epizódami usiluje dať čitateľovi najavo, aké je dôležité rozoznávať podstatné momenty od nepodstatných, pretože „stačí sekunda“ a život sa môže prevrátiť naruby: z malého usmievavého dievčatka sa tak razom môže vinou nepozorného vodiča stať len krásna spomienka alebo len jediný jemný úsmev na vľúdnej tvári môže zachrániť dámu, ktorá stratila chuť do života. Hoci celý náš život tvorí veľké množstvo sekúnd, práve tie sú veľa ráz zdrojom životnej inšpirácie pre nás alebo pre našich blízkych.
Úryvok z obsahu knihy ...
Podrobnejšie info
Katalógové číslo
272216
Názov
Anjelské sekundy
EAN/ISBN
9788081350108
Forma
Brožovaná
Autor
Eduard Martin
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2012
Rozsah
136
Rozmer
115×180
Hmotnosť
0,13
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Na dopyt, preveríme dostupnosť
Sadzba DPH
10%
Zľava
3%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Anjelské sekundy zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.