Kniha Judikatúra vo veciach Obchodného zákonníka | kníhkupectvo Literama.sk

Judikatúra vo veciach Obchodného zákonníka

Peter Strapáč • EUROUNION • 2016/05SK slovensky

Kniha : Judikatúra vo veciach Obchodného zákonníka
Do Vianoc: ÁNO
Kúpiť
28,36
Katalógové číslo: 265376
Ušetríte až 4,64 € z bežnej ceny 33,00
A navyše získate 28 vernostných bodov
Vyexpedujeme do 7 dní
Skladom u dodávateľa:

Kniha: Judikatúra vo veciach Obchodného zákonníka

Predkladaná publikácia obsahuje najvýznamnejšie rozhodnutia Najvyššieho súdu Slovenskej republiky, Najvyššieho súdu Českej republiky, Ústavného súdu Slovenskej ako aj Českej republiky, ako aj niekoľko vybraných rozhodnutí súdov nižšieho stupňa. Jednotlivé rozhodnutia sú usporiadané chronologicky, pričom kopírujú systematiku Obchodného zákonníka. Pre zvýšenie prehľadnosti a úplnosti publikácie je zacitované paragrafové znenie ustanovenia Obchodného zákonníka ku ktorému je zozbieraná judikatúra. Každé rozhodnutie súdu je náležitým spôsobom označené tak, aby bolo zrejmé, ktorý súd ho vydal, pod akou spisovou značkou a presný dátum rozhodnutia. Rozhodnutie obsahuje právnu vetu a následne aj odôvodnenie, ktoré približuje jednak skutkový stav riešeného prípadu, aplikované zákonné ustanovenia a úvahy súdu, ktorými sa zaoberal pri jeho rozhodovacej činnosti. Predkladaná publikácia má ambíciu byť pomocníkom advokátom, firemným právnikom, sudcom, notárom, ako aj študentom právnických fakúlt. Je určená každému, kto má záujem o hlbšie štúdium obchodného práva.

Podrobnejšie informácie

Katalógové číslo
265376
Názov
Judikatúra vo veciach Obchodného zákonníka
EAN/ISBN
9788089374335
Forma
Pevná
Autor
Peter Strapáč
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2016/05
Rozsah
440
Rozmer
160×235
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Vyexpedujeme do 7 dní
Sadzba DPH
10%
Zľava
14%

Hodnotenia zákazníkov

Odmeníme Ťa! Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!

Tvoje hodnotenie:
Odoslať

Najnovšie hodnotenia a recenzie čitateľov

Judikatúra vo veciach Obchodného zákonníka zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.