Kůzlátka

Pohádka o kůzlátkách, ale poslušných

Jaroslava Blažková Mária Rázusová-MartákováPORTÁL2016/06 CZE česky

Kniha: Kůzlátka - Pohádka o kůzlátkách, ale poslušných - Jaroslava Blažková, Mária Rázusová-Martáková
Katalógové číslo: 263883

Kniha: Kůzlátka

Pohádka o kůzlátkách, ale poslušných

Dvě pohádky o kůzlátkách spojené do jedné knihy: „Rozprávka o kozliatkach, ale poslušných“ a „Rozprávka o kozliatkach, ale neposlušných“.

Známou pohádku o neposlušných kůzlátkách převyprávěla Mária Rázusová-Martáková, Jaroslava Blažková vymyslela pohádku o poslušných kůzlátkách, která se hloupému vlkovi vysmějí, a za jejich poslušnost se jim dostane zasloužené odměny. Obě pohádky jsou filigránsky spojené do jednoho svazku, který lze číst z obou stran. Půvab knížky podtrhují osobité ilustrace vynikajícího slovenského ilustrátora Vladimíra Krále.

Mária Rázusová-Martáková (1905 – 1964) byla slovenská básnířka, dramatička, překladatelka a autorka literatury pro děti a mládež. Za přínos slovenské literatuře získala v roce 1966 im memoriam Cena Fraňa Kráľa. Jaroslava Blažková (1933) je slovenská prozaička, publicistka a autorka knih pro děti a mládež. Pracovala v Československém rozhlasu a v redakci deníku Smena, od roku 1968 žije v Kanadě. Za tvorbu pro děti získala cenu UNESCO H. Ch. Andersena. Vladimír Král (1974) je slovenský ilustrátor, designér, scénický výtvarník a režisér animovaných filmů. Ilustroval řadu dětských knih, mimo jiné knihu „Analfabeta Negramotná“ Jána Uličianského (česky 2013 Práh) nebo „Vianočné mystérium“ Josteina Gaardera.

Podrobnejšie informácie

Katalógové číslo
263883
Názov
Kůzlátka
Podnázov
Pohádka o kůzlátkách, ale poslušných
EAN/ISBN
9788026210450
Forma
Neviazaná, bez prebalu, lesklá
Autor
Jaroslava Blažková, Mária Rázusová-Martáková
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2016/06
Rozsah
48
Rozmer
227×226×14 mm
Hmotnosť
0,53
Stav
Vypredané
Sadzba DPH
10%
Zľava
13%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Kůzlátka zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.