Aristoteles a Dante spoznávajú svet a tajomstvá vesmíru

Aristoteles a Dante spoznávajú svet a tajomstvá vesmíru 1

Benjamin Alire Sáenz

SLOVART2016/01 SVK Slovensky

Kniha: Aristoteles a Dante spoznávajú svet a tajomstvá vesmíru - Aristoteles a Dante spoznávajú svet a tajomstvá vesmíru 1 - Benjamin Alire Sáenz
Katalógové číslo: 261016

Nedostupné
NEDOSTUPNÉ

Kniha: Aristoteles a Dante spoznávajú svet a tajomstvá vesmíru

Aristoteles a Dante spoznávajú svet a tajomstvá vesmíru 1

Príbeh o priateľstve dvoch chlapcov, ktoré je ako vesmír: magické a bez hraníc. O priateľstve, vďaka ktorému objavíte pravdy nielen o sebe, ale aj o ľuďoch, akými by ste raz chceli byť.

Dante je výrečný a sebaistý. Ari ťažko hľadá správne slová a v ničom si nedôveruje. Danteho pohlcuje poézia a umenie. Ari tápa v spomienkach na staršieho brata, ktorý skončil v base. Zdá sa, že chlapec ako Dante s jedinečným pohľadom na svet, bude tým posledným, komu sa podarí zbúrať múry, čo si okolo seba vystaval Ari. Keď sa Ari a Dante stretnú, vznikne medzi nimi puto, ktoré nastaví zrkadlo pravde skrytej v hĺbke duše, a pomôže im odhaliť, akými ľuďmi by sa raz chceli stať. No do cesty sa im stavia mnoho prekážok a len viera v seba - a v silu ich priateľstva - je spôsob, ako zo života vyťažiť čo najviac.

Preklad Martin Petrovický.

Úryvok z obsahu knihy ...
Podrobnejšie info
Katalógové číslo
261016
Názov
Aristoteles a Dante spoznávajú svet a tajomstvá ve
Podnázov
Aristoteles a Dante spoznávajú svet a tajomstvá ve
EAN/ISBN
9788055614052
Forma
Tvrdá, bez prebalu, lesklá
Autor
Benjamin Alire Sáenz
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2016/01
Edícia
15 + YA
Rozsah
368
Rozmer
130×210 mm
Stav
Nedostupné
Zľava
0%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
5.0 z 5.0
5
100.0%
(2)
4
0%
(0)
3
0%
(0)
2
0%
(0)
1
0%
(0)
Tvoje hodnotenie:
Odoslať

Sisa 5 z 5
02.07.2018 19:53:04

Túto knihu som čítala v angličtine, a presne tak ju čítať aj rozhodne odporúčam. Po prvom prečítaní sa okamžite stala mojou najobľúbenejšou knihou na celom svete. Potom nasledovalo druhé, tretie, štvrté a momentálne už ani neviem spočítať, koľkokrát som ju vzala do rúk. Jednoduché a často veľmi krátke vety, ktoré sú však plné krásnych slov a myšlienok, tvoria jej hlavnú podstatu. Ari a Dante sú postavy, ktoré si neskutočne obľúbite a nebudete sa s nimi chcieť rozlúčiť. Odporúčam knihu čítať podvečer v lete, pretože presne vtedy sa vám usídli až v srdci a už nikdy stadiaľ neodíde.


Peter 5 z 5
19.04.2016 12:55:32

Skvelá kniha, mám síce 11 rokov ale odporúçam!