Teória vetného člena

Kniha: Teória vetného člena - Ján Kačala
Katalógové číslo: 256551 viac »
8,16

Vypredané
NEDOSTUPNÉ

Kniha: Teória vetného člena

Prvá vedecká monografia svojho druhu v slovenskej jazykovednej literatúre predkladá komplexnú analýzu teoretických otázok spojených s výkladom problematiky vetného člena. Vetnočlenský rozbor je široko zaužívaný pri výučbe slovenského jazyka na všetkých druhoch škôl a stupňoch školského vyučovania a pri tvorbe jazykových učebníc, preto autorove analýzy a teoretické úvahy v práci napokon logicky vyúsťujú do záverečnej kapitoly, v ktorej sa venuje problematike vetného člena v školskej praxi. V nej si osobitne všíma aj problematické javy pri vetnočlenskom rozbore v podmienkach školskej jazykovej výučby. Dielo je určené nielen širokému okruhu učiteľov a univerzitných študentov slovenského jazyka, ale aj všetkým záujemcom o slovenský jazyk a jeho kultúru, ako aj o jazyk vo všeobecnosti.

Podrobnejšie info...

Tu je zoznam vlastností a atrbútov, ktoré sa nám podarilo zistiť. Ak chcete vedieť viac, kľudne nás kontaktujte.

Katalógové číslo
256551
Názov
Teória vetného člena
EAN/ISBN
9788081152122
Forma
Tvrdá, bez prebalu, lesklá
Autor
Ján Kačala
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2015/09
Rozsah
176
Rozmer
145×205 mm
Hmotnosť
0,34
Stav
Vypredané
Sadzba DPH
10%
Zľava
25%

Hodnotenia zákazníkov mohlo by Vás zaujímať

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Teória vetného člena zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.