Život v hriechu

Eva Ava Šranková

Artis Omnis2015/05 SVK Slovensky

Kniha: Život v hriechu - Eva Ava Šranková
Katalógové číslo: 247138
Ušetríte až 1,86 € z bežnej ceny 11,90
A navyše získate 10 vernostných bodov
10,04
Vyexpedujeme do 7 dní
Skladom u dodávateľa

Kniha: Život v hriechu

Historický román Život v hriechu je nevšedný príbeh o láske, zrade, odvahe a vzácnej relikvii z čias stredovekého Talianska, keď sa hrdinské, ale aj zvrhlé činy rytierov, často zaslepených bezohľadnosťou a túžbou po moci, nezmazateľne zapísali do dejín.

Odohráva sa krátko po Druhom lateránskom koncile, ktorý nielenže ukončil pápežskú schizmu, ale bol na ňom uzákonený aj povinný celibát kňazov a ich manželstvá boli zrušené. Popri intrigách vo vtedajšej spoločnosti odhaľuje príbehy troch hlavných predstaviteliek – Adelasy, Arianny a Alessandry, ktorých život v nemalej miere ovplyvní jeden a ten istý muž.

Ako sa samy vyrovnajú s úderom osudu, keď práve tí, ktorí im mali podať pomocnú ruku, ich najukrutnejšie zrania? A k akej najposvätnejšej kresťanskej relikvii, o ktorej sa traduje, že má magickú moc, sa dostali obdivovaní, ale aj toľko ráz hanení templárski rytieri?

Úryvok z obsahu knihy ...
Podrobnejšie info
Katalógové číslo
247138
Názov
Život v hriechu
EAN/ISBN
9788089718405
Forma
Tvrdá, s prebalom, lesklá
Autor
Eva Ava Šranková
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2015/05
Edícia
Kvety vášne
Rozsah
240
Rozmer
130×200 mm
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Vyexpedujeme do 7 dní
Sadzba DPH
10%
Zľava
16%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Život v hriechu zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.