Popol všetkých zarovná - CD mp3

Dominik Dán

Publixing2015 SVK Slovensky

CD: Popol všetkých zarovná - CD mp3 - Dominik Dán
Katalógové číslo: 243035
Ušetríte až 0,47 € z bežnej ceny 9,00
A navyše získate 8 vernostných bodov
Séria kníh: Dánovky do ucha
Dánovky do ucha
Titul je zaradený v tejto sérii
8,53
Vyexpedujeme do 7 dní
Skladom u dodávateľa

CD: Popol všetkých zarovná - CD mp3

Mesto, príbeh a všetky osoby v tejto knihe sú vymyslené a akákoľvek podobnosť so skutočnými udalosťami je čisto náhodná, ale to, čo stvárajú sa môže niekomu zdať akési povedomé... A možno nie. Neobyčajný detektívny román od najpredávanejšieho slovenského spisovateľa! Napísal ho človek, čo do detailov pozná policajné prostredie, podsvetie i praktiky tajných služieb. Často je však ťažké rozlíšiť, kto je kto. Detektívi Krausz a Fischer z oddelenia vrážd v Meste sa pri vyšetrovaní smrti mafiána Malého Pavúka, pobočníka Miroslava Stehlíka alias Bossa, dostanú k magnetofónovej kazete, na ktorej sa nebohý Malý Pavúk dohaduje s neznámym mužom na nejakom únose. Neskôr za podozrivých okolností vybuchne auto policajta Róberta Eliáša. Ukazuje sa, že vedel niečo o spolupráci tajnej služby a mafie pri únose syna vysokého predstaviteľa Republiky... Keď do seba začínajú kusy skladačky zapadať, z Ministerstva príde rozkaz vyšetrovanie zastaviť.

Úryvok z obsahu knihy ...
Podrobnejšie info
Katalógové číslo
243035
Názov
Popol všetkých zarovná - CD mp3
EAN/ISBN
5060374030084
Forma
CD
Autor
Dominik Dán
Druh tovaru
CD
Rok vydania
2015
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Vyexpedujeme do 7 dní
Sadzba DPH
20%
Zľava
5%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Popol všetkých zarovná - CD mp3 zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.