Šlabikár šťastia 2: Sebaspoznanie, súvislosti, sebapremena (audiokniha) MP3 CD - Pavel Hirax Baričák Médium CD | kníhkupectvo Literama.sk

Šlabikár šťastia 2: Sebaspoznanie, súvislosti, sebapremena (audiokniha)

MP3 CD

Pavel Hirax BaričákHLADOHLAS SVK slovensky

Médium CD: Šlabikár šťastia 2: Sebaspoznanie, súvislosti, sebapremena (audiokniha) - MP3 CD - Pavel Hirax Baričák
12,27
Do Vianoc: ÁNO
Vyexpedujeme do 7 dní
Skladom u dodávateľa
Katalógové číslo: 240458
Ušetríte až 2,72 € z bežnej ceny 14,99
A navyše získate 12 vernostných bodov
Séria kníh: Šlabikár šťastia
Šlabikár šťastia
Titul je zaradený v tejto sérii

Médium CD: Šlabikár šťastia 2: Sebaspoznanie, súvislosti, sebapremena (audiokniha)

MP3 CD

Audiokniha prináša neskrátenú verziu druhého dielu Šlabikára šťastia. Dokopy dostanete 15,5 hodín hlasového pozitívna (913 minút), lebo obsahujete všetkých 65 kapitol knihy Šlabikár šťastia 2 - Sebaspoznanie, súvislosti, sebaprijatie. Druhý diel Hiraxovho Šlabikára šťastia sa zameriava na sebapozorovanie ako spôsob spoznania a čistenia sa, vnímanie súvislostí pri veciach, ktoré sa nám neustále opakujú, začatie vnútorného dialógu, zbavenie sa zlozvykov a programov, ktoré nám škodia. Autor sa bude snažiť odpovedať, prečo sa človeku neplní to, po čom túži, ako urýchliť zámer (obetou a pokorou), prízvukuje dôležitosť vďačnosti, sebaodpustenia, zastavenia prehnaného ospravedlňovania a sebaobviňovania. Príde na riešenie následkov ohovárania, závisti, vzniku chorôb, skrytého pocitu viny s následkom karavany bolestí. Kniha opisuje model a vznik "obete", tichého energetického upíra, dôvody nízkeho sebavedomia a narodenie strachov v človeku, model agresívneho energetického upíra, zrod opičej lásky. V kapitolách zameraných na vzťahy sa Baričák upriamil na dôležitosť komunikácie, eliminovanie sporov a hádok, pochopenie, prečo si človek priťahuje "zlého" partnera. Číta herec MILO KRÁĽ, ktorý sa narodil v roku 1975 v Žiari nad Hronom, kde vyštudoval aj gymnázium. Neskôr na VŠMU v Bratislave dokončil odbor herectvo. V roku 2009 sa do školy vrátil a začal na VŠMU študovať odbor filmovej réžie. Ako herec hral v martinskom Slovenskom komornom divadle a v nitrianskom Divadle Andreja Bagara. Aktívne pôsobí v televíznych seriáloch, dabingu, rozhlase, moderuje, má vlastnú kapelu a rád si zahrá tenis.

Podrobnejšie informácie

Katalógové číslo
240458
Názov
Šlabikár šťastia 2: Sebaspoznanie, súvislosti, seb
Podnázov
MP3 CD
EAN/ISBN
9788089711307
Forma
CD
Autor
Pavel Hirax Baričák
Druh tovaru
Médium CD
Rozmer
125×144
Hmotnosť
0,09
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Vyexpedujeme do 7 dní
Sadzba DPH
20%
Zľava
18%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Šlabikár šťastia 2: Sebaspoznanie, súvislosti, sebapremena (audiokniha) zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.