Šlabikár šťastia Návrat k sebe (audiokniha)

MP3 CD

Pavel Hirax Baričák

HLADOHLAS SVK Slovensky

Médium CD: Šlabikár šťastia Návrat k sebe (audiokniha) - MP3 CD - Pavel Hirax Baričák
Katalógové číslo: 240409
Ušetríte až 2,00 € z bežnej ceny 10,99
A navyše získate 8 vernostných bodov
Séria kníh: Šlabikár šťastia
Šlabikár šťastia
Titul je zaradený v tejto sérii
8,99
Do Vianoc: ÁNO
Vyexpedujeme do 7 dní
Skladom u dodávateľa

Médium CD: Šlabikár šťastia Návrat k sebe (audiokniha)

MP3 CD

Audiokniha prináša neskrátenú verziu veľmi úspešnej knihy. Dokopy dostanete 16 hodín hlasového pozitívna (351 minút), lebo obsahujete všetkých 87 kapitol megaúspešnej knihy Šlabikár šťastia: Návrat k sebe.

Číta herec MILO KRÁĽ, ktorý sa narodil v roku 1975 v Žiari nad Hronom, kde vyštudoval aj gymnázium. Neskôr na VŠMU v Bratislave dokončil odbor herectvo. V roku 2009 sa do školy vrátil a začal na VŠMU študovať odbor filmovej réžie. Ako herec hral v martinskom Slovenskom komornom divadle a v nitrianskom Divadle Andreja Bagara. Aktívne pôsobí v televíznych seriáloch, dabingu, rozhlase, moderuje, má vlastnú kapelu a rád si zahrá tenis.

Autor Pavel "Hirax" Baričák vás nenútenou a pozitívnou cestou navedie na znovuobjavenie vlastného dieťaťa v sebe, opäť sa z vás pokúsi stvoriť prirodzených bláznov a pošepne vám návod, ako sa stať bytosťou, ktorá zoberie vlastný život do svojich rúk, prevezme zodpovednosś za svoje činy a opustí súčasný Matrix. Baričák totiž neverí na zmenu cez politikov a iné postavičky. Jeho rovnica je iná a jednoduchá: zmeňte seba a zmeníte svet. Dajte deťom lásku a tie zmenia zajtrajšok.

Úryvok z obsahu knihy ...
Podrobnejšie info
Katalógové číslo
240409
Názov
Šlabikár šťastia Návrat k sebe (audiokniha)
Podnázov
MP3 CD
EAN/ISBN
9788089711345
Forma
CD
Autor
Pavel Hirax Baričák
Druh tovaru
Médium CD
Rozmer
125×144
Hmotnosť
0,09
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Vyexpedujeme do 7 dní
Sadzba DPH
20%
Zľava
18%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Šlabikár šťastia Návrat k sebe (audiokniha) zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.